Joanna Kulig na gali wręczenia Paszportów "Polityki" 2019. Wyglądała olśniewająco!

Paulina Ermel 15.01.2020
Joanna Kulig
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Aktorka, która wręczała nagrodę jednemu z tegorocznych laureatów, zachwyciła swoim wyglądem! Zobaczcie.

We wtorek wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenia Paszportów Polityki 2019. Pojawiła się na niej cała plejada gwiazd - i to nie tylko tych nominowanych do nagrody. Na imprezie pojawiła się m.in. Joanna Kulig, która wręczała nagrodę jednemu ze zwycięzców.

Aktorka dawno nie pokazywała się publicznie, dlatego na uroczystości przyciągała dużą uwagę. Zobaczcie, jak wyglądała!

Joanna Kulig na gali wręczenia Paszportów "Polityki" 2019

Joanna Kulig była jedną z gwiazd zaproszonych na 27. edycję Paszportów Polityki 2019. Aktorka, która zagrała w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie", wręczała nagrodę w kategorii "Film". W tym roku wyróżnienie otrzymał Bartosz Bielenia za kreację aktorską w "Bożym Ciele" w reżyserii Jana Komasy. O filmie jest teraz wyjątkowo głośno, a wszystko za sprawą tego, że jest on nominowany do Oscara 2020!

Tegoroczny laureat otrzymał nagrodę z rąk zachwycającej Joanny Kulig. Gwiazda nie kryła radości podczas wręczania wyróżnienia. A uwagę przyciągał nie tylko jej szeroki uśmiech, ale również oryginalny strój. Aktorka wybrała bowiem na tę okazję zestaw złożony z połyskującej srebrnej bluzki, do której dobrała klasyczne spodnie z podwyższonym stanem i szerokimi nogawkami. Całość uzupełniła dużymi kolczykami.

Kulig wywołała niemałe poruszenie na czerwonym dywanie. Wszystko za sprawą tego, że gwiazda bardzo rzadko pokazuje się publicznie. Ostatnio skupia się na wychowywaniu pierwszego dziecka, które urodziła w lutym 2019 roku. Robi też spektakularną karierę zagraniczną - niedługo będzie można ją zobaczyć w serialu Netfliksa pt. "The Eddy".

EN_01410951_0024
Fotografia: Eastnews
EN_01410943_0140
Fotografia: Eastnews

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów