Joanna Kulig błyszczy na gali w Hollywood. Nie wszyscy fani docenili jej image: "Katastrofa!"

Anna Respondek 21.11.2018
Joanna Kulig
Fotografia: Katie Jones/Variety/REX/Shutterstock

Czy naprawdę jest aż tak źle?

Joanna Kulig przeżywa aktualnie swoje "5 minut". Gwiazda po spektakularnym występie w "Zimnej wojnie" została dostrzeżona przez zagranicznych producentów, choć tak naprawdę już wcześniej brała udział w wielu międzynarodowych projektach, pojawiając się między innymi obok Juliette Binoche czy Ethana Hawke'a, który w jednym z wywiadów przyznał, że dzięki aktorce zakochał się w języku polskim. Obecnie Kulig przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie aktywnie, pomimo ciąży, promuje film Pawła Pawlikowskiego i polską kinematografię.

Kulig błyszczy na hollywoodzkiej gali

Ostatnio Kulig pojawiła się na hollywoodzkiej gali Governors Awards 2018, na którą została wystylizowana i pomalowana przez sławną artystkę makijażu. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w świecie filmowym, które przybliża artystów do najważniejszej gali Oscarów. Kulig bez dwóch zdań błyszczała na czerwonym dywanie i zwracała na siebie uwagę, pomimo tego, że tuż obok niej pozowały Nicole Kidman, Hilary Swank czy Lady Gaga

Niestety nie wszystkim fanom polskiej aktorki spodobał się jej image. W sieci pojawiły się negatywne komentarze. Internautom w szczególności nie przypadł do gustu makijaż Kulig. 

Makijaż katastrofa! Z takiej pięknej kobiety zrobiła makijażystka straszydło!

Kto ją tak wystylizował? Brak brwi. Masakra - pisali.

Na szczęście pojawiły się również głosy rozsądku, które nie tylko zachwycały się wyglądem aktorki, ale przede wszystkim zwróciły uwagę na to, co najważniejsze, czyli jej duże osiągnięcia. 

Fantastyczna! Zawsze prawdziwa.

Ona jest niesamowita.

To zachwycający i pięknie tragiczny film. Kocham go - podkreślali. 

Nas Kulig zachwyciła bez dwóch zdań! ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Polskie kino rośnie w siłę! Nie tylko "Zimna wojna" podbiła serca widzów. Jakie jeszcze filmy zdobyły popularność?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów