Trwa awantura na temat wyglądu Kulig na Złotych Globach. Fani stają w jej obronie: "To kobieta w ciąży"

Joanna Kulig w cielistej sukience od Caroliny Herrery na gali Złote Globy 2019
Fotografia: John Salangsang/January Images/REX/Shutterstock/East News

Joanna Kulig wciąż zachwyca swoimi osiągnięciami. Jej ostatnia stylizacja ze Złotych Globów wywołała jednak niemałe poruszenie wśród internautów.

Joanna Kulig przebywa w Los Angeles w celu promocji filmu "Zimna wojna". Aktorka godnie promuje nasz kraj w Hollywood, m.in. poprzez pojawianie się na różnych imprezach branżowych. Ostatnio media obiegły zdjęcia gwiazdy "Zimnej wojny" z afterparty po Złotych Globach 2019. Te fotografie wywołały ogromne poruszenie i podzieliły internautów. Jedni zarzucają Kulig, że wygląda niekorzystnie, inni biorą aktorkę w swoją obronę.

Zobacz także: Joanna Kulig na afterparty po rozdaniu Złotych Globów. Wyglądała zjawiskowo!

Kłótnia o stylizację Kulig trwa

Choć kreacja Joanny Kulig była bardzo skromna, a czesał ją fryzjer Madonny, który jednocześnie wyraził zachwyt nad polską aktorką, internauci i tak znaleźli powód do tego, żeby się przyczepić. Gwiazda "Zimnej wojny" z okazji Złotych Globów założyła na siebie suknię z błyszczącymi elementami, imitującymi kwiaty, od Caroliny Herrery. Kreacja jest dość mocno zabudowana, Kulig z resztą zazwyczaj sięga po tego typu krój sukienek. Do tego miała bardzo mocny makijaż. Każdy z elementów jej wyglądu na Złotych Globach stał się powodem do krytyki. 

Kto ją tak uczesał i umalował? Tragedia. 

Ona nie potrafi dopasować kreacji do swojej figury. I efekt finalny jest, jaki jest.

Lubię ją, ale w tej kiecce trochę jak ciocia-klocia.

Również polski stylista gwiazd, Piotr Sałata, przyznał w rozmowie z Plejadą, że stylizacje Kulig są zazwyczaj "bardzo ciężkie". 

Kreacje Joasi są bardzo ciężkie, mocno zabudowane pod samą szyję. Ona chyba lubi zabudowane stylizacje, być może ma problem z dużym biustem i próbuje go ukryć, a moim zdaniem to jest błąd. To przecież jej atut - powiedział Sałata w rozmowie z Plejadą.pl. 

Jest jednak wiele osób, które bronią Kulig w komentarzach. Większość z nich uważa, że wygląd aktorki to kwestia ciąży, a ci, którzy ją krytykują, wykazują się brakiem taktu. 

Ale wy jesteście żałośni. Skoro wy tak pięknie robicie makijaże, to jej zróbcie. To kobieta w ciąży. Wszystko gra jak dla mnie. Wyglądała pięknie. Nie każda kobieta wygląda tak jak ona w ciąży. 

Nie każda wygląda jak modelka w ciąży. Szacunek dla niej, dla jej sukcesów i tego, że pomimo zaawansowanej ciąży pojawiła się tam, choć na pewno taki brzuch już ciąży. 

Przypomnijmy, że za wygląd Joanny Kulig podczas Złotych Globów odpowiadali najwięksi światowi styliści. Jej fryzurę stworzył Andy Lecompte, który czesze również m.in. Madonnę. Za makijaż Kulig odpowiada natomiast wizażystka gwiazd, Annual Governors. A jak waszym zdaniem prezentowała się Polka podczas tej prestiżowej gali? 

Zobacz także: Znamy nominacje BAFTA 2019. "Zimna wojna" ma szansę na 4 statuetki!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oto największe gwiazdy światowego kina na zdjęciach, które przetrwały lata i pochodzą z jednego z największych archiwów fotograficznych w Wenecji. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów