Fryzjer Madonny ma obsesję na punkcie Joanny Kulig!

Joanna Kulig w ciąży na after party Amazon po Złote Globy 2019
Fotografia: John Salangsang/January Images/REX/Shutterstock/East News

Joanna Kulig jest coraz popularniejsza w Hollywood! Za jej wygląd na uroczystych galach odpowiadają styliści wielu gwiazd. I wszyscy zachwycają się jej urodą i talentem.

Joanna Kulig cały czas przebywa w Los Angeles, gdzie promuje film "Zimna wojna", który być może już wkrótce otrzyma nominację do Oscara 2019. W związku z tym polska aktorka pojawia się na różnych imprezach branżowych. Pozuje na czerwonym dywanie wraz z hollywoodzkimi gwiazdami, musi zatem wyglądać olśniewająco. Nad jej wizerunkiem pracuje sztab ludzi, m.in. najlepsi fryzjerzy. Ostatnio Kulig pojawiła się na gali rozdania Złotych Globów 2019 i wyglądała olśniewająco. Jej fryzurę stworzył Andy Lecompte, który jest fryzjerem gwiazd, m.in. Madonny.

Zobacz także: Filmy 2018, na które nie mogliśmy się doczekać! 

Fryzjer Madonny zachwycony Joanną Kulig

Joanna Kulig z okazji Złotych Globów miała na sobie piękną kreację z błyszczącymi elementami, imitującymi kwiaty, od Caroliny Herrery. Całość została uzupełniona przez jej stylistów wyrazistym makijażem oraz szykownym kokiem autorstwa właśnie Andy'ego Lecompte. To nie pierwszy raz, gdy fryzjer czesze polską aktorkę. Jakiś czas temu opublikował film z przygotowań Kulig do gali Annual Governors Awards. Wówczas Lecompte napisał w poście, że jest zachwycony polską aktorką.

Mam obsesję na jej punkcie i jej roli w "Zimnej wojnie" - napisał.

Również wizażystka Joanny Kulig jest nią zachwycona. Za makijaż aktorki podczas Złotych Globów odpowiada Jean Ann Williams, z którą współpracuje m.in. Naomi Watts. Wizażystka zachwyca się Polką w komentarzach pod swoim postem na Instagramie.

Hipnotyzująca, prawda? Zagrała rolę w filmie, jakiego do tej pory nie widziałam - napisała.

My też uwielbiamy Joanną Kulig! I jesteśmy z niej bardzo dumni. 

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oto największe gwiazdy światowego kina na zdjęciach, które przetrwały lata i pochodzą z jednego z największych archiwów fotograficznych w Wenecji. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów