Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! "Mój mąż popłakał się ze wzruszenia"

Zuzanna Morska 04.09.2019
Joanna Krupa
Fotografia: instagram.com/joannakrupa

Modelka w rozmowie z "Vivą!" zdradziła płeć dziecka. Wyznała też, jak na radosną nowinę zareagował jej mąż!

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Modelka i jurorka programu "Top Model" pochwaliła się radosną wiadomością w maju, w czasie rozmowy w studiu "Dzień Dobry TVN". Od tamtej pory na profilu instagramowym Krupy możemy oglądać zdjęcia jej ciążowego brzuszka, a także patrzeć na jej szczęście.

Gwiazda udzieliła wywiadu dziennikarzom magazynu "Viva!". To właśnie tu zdradziła płeć dziecka. I opowiedziała też, nad jakim imieniem dla maluszka myślą wraz z mężem!

Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka

Joanna Krupa w listopadzie powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka relacjonuje w mediach społecznościowych, jak przygotowuje się do bycia mamą. Na instagramowym profilu gwiazdy nie brakuje zdjęć rosnącego ciążowego brzuszka. Modelka pokazuje też, że dba o swoje dziecko w każdy możliwy sposób - nawet puszcza mu muzykę!

W wywiadzie dla "Vivy!" Krupa postanowiła w końcu zdradzić, jakiej płci będzie maluszek.

Dziewczynka. Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce. Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę - wyznała modelka.

A co z imieniem dla pierwszej pociechy Joanny? Gwiazda zdradziła, że jeszcze nie zdecydowali z mężem, jakie dostanie imię. Wiedzą jednak, że będzie ono podwójne i na pewno światowe.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów