Joanna Krupa wybrała poród naturalny. "Boję się tego momentu"

Marianna Bereza 06.09.2019
Joanna Krupa
Fotografia: TRICOLORS/East News

Modelka w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, że stresuje ją moment porodu.

Joanna Krupa jest w zaawansowanej ciąży i w listopadzie powita na świecie swoje pierwsze dziecko. W wywiadzie z "Vivą" modelka opowiedziała, jaki poród wybrała. Zdradziła także, czego się boi.

Jurorka "Top Model" radosną nowiną pochwaliła się w maju w studiu "Dzień Dobry TVN". Od tamtej pory 40-latka chętnie pozuje do zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Ostatnio szczęśliwa Krupa wyjawiła, że spodziewa się córki. Okazuje się, że jej mąż marzył o dziewczynce.

Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce. Zanim zaszłam w ciążę, chciałam, żeby pierwszy urodził się syn i potem zaopiekował się młodszym rodzeństwem. Ale kiedy dowiedziałam się, że będę miała dziecko, pomyślałam, że jednak wolałabym najpierw mieć córeczkę - wyznała.

Joanna Krupa boi się porodu

Gwiazda w wywiadzie dla "Vivy" zdradziła, że tak jak wiele kobiet stresuje się momentem porodu. Krupa wybrała poród naturalny, ale nie ukrywa, że bardzo boi się fizycznego bólu.

Przeraża mnie. Boję się tego momentu, bo nie wiem, na co czekam. Przy drugim dziecku wiesz już wszystko, przy pierwszym kompletnie nic. Strasznie boję się fizycznego bólu. Z jednej strony myślałam, że powinnam zdecydować się na cesarkę, dlatego że możesz zaplanować dzień porodu, nie czujesz bólu, ale za to ból jest po operacji i dłużej dochodzisz do siebie. Mój lekarz mówi, że naturalnie jest najlepiej, więc na razie są plany porodu naturalnego. Ale wiadomo, że wszystko może się zmienić - opowiadała w rozmowie z "Vivą!".

Jurorka "Top Model" zdradziła przy okazji, czy pojawi się w finale show TVN-u.

Trudno mi powiedzieć, dlatego że termin porodu wypada na początku listopada (...). Później mam finał „Top Model” i być może od razu, po trzech tygodniach, będę musiała polecieć do pracy. Nie zrobiłam planów: „Dobra, teraz biorę trzy albo sześć miesięcy urlopu od pracy”. Tak naprawdę wcale nie chciałabym zmieniać trybu mojego życia. Myślę, że dziecko może ze mną wszędzie jeździć, ale też trudno opowiadać o konkretach, bo przecież jeszcze nie ma tego dziecka na świecie.

Gwiazda przyznała również, że razem z mężem są na etapie urządzania pokoju dla swojej córeczki.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów