Joanna Krupa zdradza, jak zareagowała na wieść o ciąży

Joanna Krupa zdradza, jak zareagowała na wieść o ciąży.
Fotografia: https://www.instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa cieszy się błogosławionym stanem. Fani zastanawiali się, jaka była jej pierwsza reakcja, gdy dowiedziała się o ciąży. Modelka zdradziła, co wtedy zrobiła.

Joanna Krupa jest już w 6. miesiącu ciąży. Modelka, celebrytka i prowadząca programu "Top Model" wyraźnie ekscytuje się swoim stanem. Jej fani z niecierpliwością czekają dnia, gdy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Joanna Krupa zdradza, jak zareagowała na wieść o dziecku

Joasia coraz częściej chwali się ciążowymi krągłościami na Instagramie, a także zdradza dziennikarzom różne ciekawostki dotyczące jej ciąży. Tym razem ujawniła, jaka była jej pierwsza reakcja, gdy dowiedziała się o dziecku. Twierdzi, że od jakiegoś czasu miała przeczucie, że to właśnie "to".

Po ślubie bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Przyjechałam z nagrań programu i czułam, że jest coś inaczej, że to może być ten moment. Wzięłam test i nie byłam zaskoczona, ponieważ jako kobieta, miałam takie przeczucie. Bardzo się ucieszyłam - wyznała Joanna Krupa.

Dodała, że chciała czekać z poinformowaniem męża do chwili, gdy wróci do domu. Niestety, nie udało jej się zachować tajemnicy.

Czekałam, aż mąż wróci do domu, ale oczywiście spiep***łam, bo SMS-a mu wysłałam, zamiast czekać i zrobić mu niespodziankę - zdradziła w wywiadzie z "Plotkiem".

Zobacz także: Michał Piróg będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy? Tancerz komentuje!

Nie wszystkie gwiazdy używają swoich prawdziwych imion. Często pseudonim sceniczny jest dla nich ważniejszy. Wiesz, jak naprawdę nazywają się ci celebryci?

Freddie Mercury
Rozwiąż quiz

Pseudonimy gwiazd - czy znasz prawdziwe imiona i nazwiska znanych ludzi?

Freddie Mercury

1. Freddie Mercury to światowej klasy muzyk. Czy wiesz jakie jest prawdziwie imię i nazwisko wokalisty zespołu Queen?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów