Joanna Krupa pokazała zdjęcie bez makijażu. Takich komentarzy fanów raczej się nie spodziewała

Katarzyna Leszczyńska 06.10.2017
Joanna Krupa
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Uważacie, że dobrze wygląda?

Joanna Krupa lubi zaskakiwać swoim wyglądem i odważnymi zdjęciami. Modelka i jurorka programu „Top Model” co jakiś czas wstawia na swojego Instagrama fotografie np. w bieliźnie. Jest też znana z tego, że bardzo angażuje się w pomoc potrzebującym zwierzętom. Niedawno nawet wstawiała zdjęcia, na których nie ma nic, oprócz pomalowanego na całym ciele kostiumu tygrysa. Nic więc dziwnego, że fani już nie są zaskoczeni jej nowymi postami. Tym razem Krupa udostępniła zdjęcie bez makijażu.

Na koncie Joanny Krupy rzadko zdarzają się tego typu zdjęcia. Modelka zazwyczaj występuje w telewizji i na swoich fotografiach w pełnym makijażu. Znana jest z tego, że stara się dbać o swój perfekcyjny wygląd. Dlatego też zdjęcie w luźnym t-shircie i bez makijażu wzbudził poruszenie pośród komentujących jej post fanów. Krupa wygląda tak blado, że niektórzy nawet myśleli, że coś jest nie tak z jej zdrowiem.

Jesteś chora?

Nie poznałam, bidulka

Umaluj buzię - pisali w komentarzach. 

Jak nastolatka

Joanna Krupa nie odpowiedziała na krytyczne komentarze. Fani w większości natomiast są zachwyceni jej naturalnym wyglądem, pomimo bladości. Wielu nawet stwierdziło, że Joanna wygląda o wiele młodziej bez makijażu. Zgadzacie się z tym?

Uwielbiam jak ludzie są naturalnie piękni. Ty taka jesteś.

Bez makijażu dużo lepiej, tak prawdziwie. Piękna nie należy ukrywać

Joaśka nie poznałam ciebie. Wyglądasz jeszcze młodziej niż w makijażu.

Joanna Krupa jest jedną z najsławniejszych polskich modelek. Zawsze jest bardzo aktywna na swoich kontach na portalach społecznościowych. Rzadko jednak wstawia zdjęcia bez makijażu. Podoba wam się w takim wydaniu? Uważacie, że powinna tego typu zdjęcia wrzucać częściej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów