Joanna Krupa zaręczyła się! Cena pierścionka może przyprawić o zawrót głowy

Magdalena Barszczak 26.03.2018
Joanna Krupa
Fotografia: REPORTER

Naprawdę robi wrażenie! 

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Joanny Krupy. W zeszłym roku modelka rozstała się ze swoim mężem Romainem Zago. Wieloletni partner miał za złe żonie, że żyją na odległość i ostatecznie wystąpił o rozwód. Później żałował, że nie zdecydowali się na terapię małżeńską.

Zobacz także: Krupa ma nowego partnera. Pada pytanie o byłego. Reakcja godna podziwu

Wygląda na to, że zły czas to już przeszłość. Krupa od kilku miesięcy znów jest szaleńczo zakochana. Wybrankiem modelki jest pochodzący z Teksasu przystojny producent, Douglas. Wszystko wskazuje na to, że para niedługo stanie na ślubnym kobiercu. 

Krupa pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym od ukochanego. Modelka opublikowała zdjęcie ich rąk. Według magazynu "Viva!" symbol miłości kosztował aż... 2 miliony złotych! Krupa miała go sobie wybrać podczas styczniowej wizyty w Polsce.

Asia początkowo nie kryła zdziwienia, ale bardzo szybko przerodziło się ono w wybuch radości, o którym wkrótce poinformuje cały świat! Mogę tylko zdradzić, że te zaręczyny można określić mianem niecodziennego przebudzenia i były przy nich obecne wszystkie pieski! - zdradziła "Vivie!" znajoma modelki.

Gratulacjom nie było końca. Fanom gwiazdy nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na szybki ślub!

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle zdradzili szczegóły zaręczyn. Dość niecodzienne. Aktorka pokazała też pierścionek

Tak wygląda pierścionek Joanny Krupy:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów