Joanna Krupa wzięła ślub kościelny! Postawiła na skromną suknię ślubną

Katarzyna Leszczyńska 06.08.2018
Joanna Krupa pozuje uśmiechnięta
Fotografia: EAST NEWS

Po hucznym wieczorze panieńskim przyszedł czas na ślub. Joanna Krupa powiedziała sakramentalne "tak" w Krakowie. Postawiła na skromną suknię ślubną.

Media miesiąc temu rozpisywały się o ślubie cywilnym Joanny Krupy w USA. To jednak dopiero teraz przyszedł czas na prawdziwą fetę. 4 sierpnia modelka powiedziała sakramentalne "tak" w obliczu rodziny i przyjaciół w Krakowie. Cała ceremonia była owiana tajemnicą. Wieczorem już mogliśmy śledzić przebieg wesela na Instagramach głównej zainteresowanej oraz jej przyjaciół.

Joanna Krupa wzięła ślub

Po hucznym wieczorze panieńskim przyszedł czas na ślub. Na uroczystości byli obecni najbliżsi Joanny Krupy. Wśród gości znaleźli się: Dawid WolińskiJoanna Jabłczyńska oraz siostra modelki, Marta. Po ślubie przyszedł czas na przyjęcie weselne. Wybrankiem serca Joanny Krupy jest Douglas Nunes. Szczegóły ślubu i wesela mogliśmy poznać m.in. na Instagramie Dawida Wolińskiego, który opowiadał, że była to "piękna ceremonia".

Goście weselni bawili się w Hotelu Starym w Krakowie. Suknia ślubna panny młodej była skromna, ale elegancka. To projekt Sylwii Romaniuk. Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach, jak pięknie się prezentowała! Możecie też zobaczyć wideo sprzed ślubu, na którym widać zestresowaną Joannę Krupę. My gratulujemy młodej parze i życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Zobacz także: Były mąż Krupy po raz pierwszy komentuje jej nowy związek. Wydał oświadczenie!

Ile gwiazdy zarabiają za jeden post na Instagramie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów