Joanna Krupa wyszła z córeczką ze szpitala! W domu odwiedzili ją wyjątkowi goście!

Zuzanna Morska 06.11.2019
Joanna Krupa
Fotografia: instagram.com/joannakrupa

Świeżo upieczona mama i jej córka są już w domu! Zobaczcie, kto je odwiedził!

2 listopada Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Córeczka modelki i jej męża Douglasa Nunesa ma się wspaniale. A szczęśliwa mama wyszła z nią właśnie ze szpitala!

Na modelkę czekała w domu cudowna niespodzianka. Zobaczcie, jacy goście odwiedzili Joannę i uroczą Ashę-Leigh!

Joanna Krupa wyszła z córką ze szpitala

Joanna Krupa nie może nacieszyć się faktem, że kilka dni temu została mamą. Modelka urodziła córeczkę w szpitalu w Los Angeles, gdzie mogła liczyć na profesjonalną opiekę i wsparcie bliskich. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcia, z których wynika, że cały czas towarzyszył jej mąż. Ale nie tylko!

Teraz modelka pochwaliła się w mediach społecznościowych, że w tych ważnych pierwszych dniach po urodzeniu malutkiej towarzyszą jej mama i siostra!

Na Instagramie Krupy pojawiło się zdjęcie Ashy-Leigh, która leży w beciku, a wokół niej siedzą zachwycone: mama, ciocia i babcia! Okazuje się, że najbliższe Krupie kobiety cały czas wspierały ją przed przyjściem dziecka na świat i wspierają ją teraz.

Uroczy obrazek, prawda?

74790886_558393184925799_4595785808979427328_n
Fotografia: instagram.com/joannakrupa

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów