Joanna Krupa wystąpiła na okładce "Trump World". Donald Trump pomógł zrobić jej karierę w USA

Patryk Chilewicz 09.12.2016
Joanna Krupa
Fotografia: East News

Trump to teraz najgłośniejsze nazwisko w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że modelka zna prezydenta elekta i zawdzięcza mu całkiem sporo.

Joanna Krupa z powodzeniem rozwija swoją karierę równolegle w Polsce i Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju jej wizerunek jest bardzo sympatyczny, lecz w USA o wiele bardziej wyzywający i skandalizujący. To jednak świadoma i budowana latami kreacja, która przynosi "Dżoanie" popularność, a to z kolei konkretne pieniądze.

W Polsce Joanna Krupa jest znana przede wszystkim dzięki programowi "Top Model" oraz współpracy ze stacją TVN, w Stanach Zjednoczonych zaś w reality show "The Real Housewives of Miami". Okazuje się, że duży wpływ na rozwój jej amerykańskiej kariery miał sam Donald Trump, prezydent elekt USA. Modelka zdradziła szczegóły tej znajomości w rozmowie z Wp.pl.

Donald Trump jest osobą, dzięki której po raz pierwszy pojawiłam się na okładce w USA - powiedziała Joanna Krupa. - Nauczył mnie też grać w pokera. Wygrałam wtedy milion dolarów dla jednej z fundacji.

To rzeczywiście prawda - Joanna Krupa znalazła się na okładce "Trump World" w 2004 roku, wtedy jako urocza 25-latka. Pojawienie się w luksusowym magazynie miliardera sprawiło, że zaczęła być rozpoznawalna. Po tym jej kariera nabrała większego rozpędu. Nic więc dziwnego, że z sympatią podchodzi do nowej pary prezydenckiej.

Joanna Krupa na okładce "Trump World"
Fotografia: "Trump World"

Joanna Krupa na okładce "Trump World"

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów