Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower. To małe wesele!

Joanna Krupa w niebieskiej sukience z rozpuszczonymi lokami
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa wyprawiła w Los Angeles baby shower. To już trzecia tego typu impreza przygotowana przez modelkę. Wyjątkowe przyjęcie wyglądało jak małe wesele!

Joanna Krupa oczekuje swojego pierwszego dziecka. W związku z tym wyprawiła baby shower, które jest już bardzo popularne wśród przyszłych mam. Nie jest to jednak pierwsza tego typu impreza przygotowana przez Krupę. Pierwsze baby shower odbyło się w Polsce, drugie przygotowała dla swoich ukochanych psów, a teraz przyszedł czas na trzecie przyjęcie. Tym razem odbyło się ono w Los Angeles, w towarzystwie jej najbliższych przyjaciółek i ukochanego.

Zobacz także: Wiemy, gdzie urodzi Joanna Krupa. W tym miejscu przyszły na świat dzieci Beyonce i Victorii Beckham 

Joanna Krupa wyprawiła trzecie baby shower

Joanna Krupa od dawna opowiadała, że chciałaby zostać mamą. W końcu jej marzenie się spełniło. Modelka w Dzień Matki ogłosiła, że ona i jej mąż, Douglas Nunes, spodziewają się dziecka

Poród Joanny Krupy nadchodzi wielkimi krokami. Modelka jest już w zaawansowanej ciąży, w związku z czym wyprawiła baby shower. Tym razem przyjęcie odbyło się w Los Angeles

Trzecie baby shower Krupy było magiczne. Modelka spędziła czas w gronie ukochanego oraz przyjaciółek. Na imprezie była obecna również jej siostra Marta.

Gwiazda na swoim koncie na  Instagramie pochwaliła się zdjęciami i filmikiem z uroczystości, która wyglądała jak małe wesele. Podoba wam się taki klimat?

Zobacz także: Joanna Krupa podzieli się zamrożonymi komórkami jajowymi z siostrą? Zaskakująca wypowiedź modelki!

Z jaką artystką nadajesz na tych samych falach? Zobacz, z kim możesz iść na wspólną imprezę!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów