Joanna Krupa wybrała oryginalne imię dla dziecka. Co oznacza?

Joanna Krupa wybrała nietypowe imię dla dziecka.
Fotografia: Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa podzieliła się pierwszymi zdjęciami córeczki. Prowadząca programu "Top Model" zdradziła również nietypowe imię noworodka.

Joanna Krupa doczekała się pierwszego dziecka. Ciąża modelki była głośno komentowana w mediach, a fani z radością oczekiwali dnia, w którym córeczka gwiazdy przyjdzie na świat. Początkowo mówiono, że dziewczynka będzie się nazywała Sofia Grace. Dziś już wiadomo, że rodzice zmienili zdanie w tej kwestii.

Co oznacza imię dziecka Joanny Krupy?

Joanna Krupa i Douglas Nunes wybrali dla córki imię Asha-Leigh. Modelka już wcześniej w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, czym będzie się kierować decydując o imieniu.

Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać. (...) Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on - zażartowała gwiazda.

Fani Joanny zastanawiali się, co oznacza imię Asha-Leigh. Okazuje się, że kryje się za nim szczególne znaczenie. Pierwszy człon "Asha" ma symbolizować życie i nadzieję, natomiast "Leigh" to delikatność. Jak podaje strona babynamescube.com, imię Asha-Leigh cechuje osoby analityczne i z dużą samoświadomością. Można się spodziewać, że córka Joanny Krupy będzie wrażliwa, pomocna i kreatywna.

Myślicie, że Joasia kierowała się znaczeniem wybierając imię dla córki?

Zobacz także: Joanna Krupa jest nieuleczalnie chora! Szczerze o tym opowiedziała

Sprawdź, czy jesteś nadopiekuńczą mamą. Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź rezultat!

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów