Pierwsza ciążowa okładka Joanny Krupy! Modelka w zupełnie nowym wydaniu

Zuzanna Morska 06.07.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Krupa niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. W ciąży zdecydowała się zapozować w sesji dla jednego z magazynów. Zobaczcie efekty!

Joanna Krupa nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dzieci. Modelka zaznaczała jednak, że zdecyduje się na ten ważny krok w odpowiednim dla siebie momencie. Wygląda na to, że właśnie nastał. Pod koniec maja gwiazda ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Teraz modelka wzięła udział w pierwszej ciążowej sesji do magazynu "Gala". Zobaczcie, jak promienieje w ciąży!

Joanna Krupa w ciąży na okładce "Gali"

Od ogłoszenia ciąży Joanna nie może przestać chwalić się ciążowym brzuszkiem. Widać, że wraz z mężem nie mogą doczekać się przyjścia na świat pierwszej pociechy. Na instagramowym profilu modelki możemy oglądać kolejne zdjęcia z pokaźnym już brzuszkiem.

Gwiazda nie próżnuje jednak i nawet w ciąży dba o to, żeby wyglądać pięknie. Stosuje odpowiednią dietę i ćwiczy. Wspaniałe efekty widać m.in. na najnowszej okładce magazynu "Gala"! To właśnie tutaj Krupa wystąpiła w swojej pierwszej ciążowej sesji.

Na razie w sieci pojawiła się jedynie okładka, a na resztę zdjęć musimy jeszcze poczekać. Jednak już w komentarzach pojawiają się opinie, że Joanna wygląda na bardzo szczęśliwą przyszłą mamę. I świetnie się prezentuje.

Piękna szczęśliwa mamusia.

Śliczna Joasia.

Super.

A jak wam się podoba?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów