Joanna Krupa przeprowadza casting na nianię. "Fajnie by było, jakby była Polką"

Joanna Krupa w białej sukience i złotej opasce na huśtawce
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą. Widać, że myśl o dziecku służy modelce. Jak każda przyszła mama zaczyna planować przyszłość. Teraz zamierza szukać niani.

Joanna Krupa wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka w maju ogłosiła radosną nowinę światu i od tamtej pory promienieje. Widać, że długo wyczekiwana ciąża jej służy. W związku z tym, że niedługo zostanie mamą, jedna z dziennikarek postanowiła zapytać ją o jej plany związane z dzieckiem. Joanna Krupa opowiedziała m.in. o tym, że już niedługo zamierza znaleźć nianię dla swojego maleństwa. Co jeszcze zdradziła w wywiadzie?

Zobacz także: Ciężarna Krupa wygina się przed kamerą. Fani pokochali ten filmik!

Joanna Krupa robi casting na nianię

Joanna Krupa przebywa obecnie w Polsce, w związku z nagraniami do 8. edycji "Top Model". Z tyłu głowy ma już jednak myśli związane z porodem i macierzyństwem. 

Krupa, jak każda przyszła mama, powoli zaczyna planować swoje życie po porodzie. Zdradziła, że niedługo zamierza przeprowadzić casting na nianię.

Teraz będzie taki czas, gdzie będziemy spotykać się z różnymi nianiami, pielęgniarkami. Fajnie by było, jakby była Polką - powiedziała Krupa w rozmowie z "Plotkiem".  

Modelka zdradziła, że na razie nie myśli jeszcze o dalszej przyszłości swojego maleństwa. Uważa, że to wszystko powinno być spontaniczne.

Po co planować? Może będziemy planować, żeby do jakiejś szkoły szło dziecko, a zdecydujemy za 3, 4, 5 lat, że wyjeżdżamy - dodała. 

Mamy nadzieję, że uda jej się znaleźć odpowiednią nianię dla dziecka.

Zobacz także: Krupa w ciążowej sesji. "Brzuszek wygląda na bliźniaki"

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Joanna Krupa nazwie swoje dziecko. Te gwiazdy postawiły na oryginalność. Czy pójdzie ich tropem?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów