Joanna Krupa spędziła sylwestra z nowym ukochanym. Pierwszy raz pokazała tak intymne zdjęcia

Anna Respondek 02.01.2018
Joanna Krupa
Fotografia: Instagram/joannakrupa

Czy właśnie dla niego zdecyduje się na macierzyństwo?

Związek Joanny Krupy i Romaina Zago był niezwykle medialny. Modelka wraz z mężem wystąpili między innymi w programie "Housewives of Miami", w którym pokazali kulisy swojego związku. Pomimo tego, że wydawało się, że miłość między Krupą i Zago kwitnie, w połowie 2017 roku para rozstała się. 

Choć Krupa mówiła, że nie będzie szukała miłości, krótko po rozstaniu z Zago na horyzoncie pojawiło się nowe uczucie. Modelka w sylwestra, którego spędzała w Los Angeles, pokazała zdjęcia z tajemniczym ukochanym. 

W wywiadzie dla magazynu "Party" Joanna potwierdziła, że jest ponownie zakochana i że nie planowała tak szybko wchodzić w nowy związek.

To się wydarzyło szybko i niespodziewanie. Gdy tylko postanowiłam zrezygnować z szukania miłości i skupić się na swojej pracy, on przyszedł do mojego życia. Teraz jesteśmy nierozłączni. Jest najmilszym, najcieplejszym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Sprawia, że żyję i po raz pierwszy chcę zacząć planować rodzinę - stwierdziła.

Krupa i Zago, pomimo chęci biznesmena, nie mieli dzieci. Modelka twierdziła, że nie jest jeszcze na to gotowa. Przy nowym partnerze zmieniła zdanie na temat powiększenia rodziny.  

krupa12
Fotografia: InstaStory/joannakrupa
krupa
Fotografia: InsaStory/joannakrupa
krupa1
Fotografia: InstaStory/joannakrupa
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów