Joanna Krupa puszcza muzykę dziecku w brzuchu. Fani są zachwyceni

Joanna Krupa puszcza dziecku muzykę.
Fotografia: https://www.instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa jest już w szóstym miesiącu ciąży. Młoda mama regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania z tego wspaniałego czasu. Tym razem pokazała fanom, jak puszcza muzykę dziecku w brzuchu.

Joanna Krupa chętnie dzieli się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami brzuszka. Pierwsza ciąża modelki cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów i fanów. Tym razem celebrytka pokazała, jak spędza wolny czas w niedzielę. Przyszła mama już teraz puszcza swojemu dziecku muzykę.

Joanna Krupa puszcza dziecku muzykę na słuchawkach

Na opublikowanym przez Joasię nagraniu widzimy, jak leży i odpoczywa na łóżku. Do odsłoniętego brzucha gwiazdy przyczepione są słuchawki, przez które puszcza dziecku muzykę. Wiele badań potwierdziło, że odpowiedni dobór piosenek uspokaja maluszka. Fani są zachwyceni, że już teraz najwięcej czasu i uwagi poświęca dziecku.

Będziesz wspaniałą mamą!

Świetnie to wygląda.

Cudownie wyglądasz kochana! Ja też lubiłam leżakować z brzuszkiem... Szczególnie, jak syn wariował i rozpychał mi żebra nogami. Odpoczywaj, póki możesz.

Pozytywnych komentarzy pod wpisem Krupy ciągle przybywa.

Zobacz także: Michał Piróg będzie ojcem chrzestnym dziecka Joanny Krupy? Tancerz komentuje!

Dziecko Joasi Krupy na pewno będzie cieszyło się niespotykaną urodą. Kto obecnie nosi tytuł najpiękniejszego chłopca na świecie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów