Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem USG. "To bliźniaki?"

Marianna Bereza 24.06.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Brzuszek modelki jest coraz większy!

Joanna Krupa poinformowała miesiąc temu w "Dzień Dobry TVN", że jest w ciąży. Dziecko modelki ma przyjść na świat jesienią. Krupa regularnie dzieli się w sieci zdjęciami ciążowego brzuszka, który z każdą chwilą jest coraz większy. Najnowsza fotografia zaintrygowała fanów. Będą bliźniaki?

Joanna Krupa i Douglas Nunes spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda od dawna myślała o potomstwie. Kiedy była żoną Romaina Zago, zamroziła nawet jajeczka, aby zajść w ciążę metodą in vitro. Z obecnym partnerem postanowiła spróbować naturalnych metod. Udało się!

Jakiej płci będzie dziecko prowadzącej "Top model"? Na razie nie wiadomo. W jednym z wywiadów zdradziła, że chciałaby chłopczyka i dziewczynkę.

Idealnie to chciałabym chłopczyka i dziewczynkę. Zobaczymy, co Bóg nam da. Na początku chciałam chłopczyka, ale Douglas strasznie marzy, żeby mieć dziewczynkę. Ma fantazję, że to będzie taka mini ja, podobna do mnie, że będziemy chodzić podobnie ubrane - opowiadała w rozmowie z "Vivą".

Krupa pokazała zdjęcie USG

Brzuszek modelki jest coraz większy. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem USG. Potomek gwiazdy rośnie jak na drożdżach. Co ciekawe, fani dopatrzyli się bliźniaków! Czyżby wielkie marzenie Krupy miało się spełnić?

To bliźniaki?!

To będą bliźniacy?! Proszę odpowiedź, Asia!

Śliczne dziewczyny czy chłopcy.

Celebrytka na razie nie odniosła się do komentarzy, ale z pewnością nie byłaby zasmucona taką informacją.

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała swoje dziecko na badaniu USG!

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów