Joanna Krupa opublikowała wideo ze Świąt z siostrą. Fanów oburzył jeden szczegół. "Słoma z butów wyszła"

Katarzyna Leszczyńska 27.12.2017
Joanna Krupa z siostrą
Fotografia: Fotografie: Instagram/Joanna Krupa

Czy takie zachowanie jest typowe dla rodzeństwa?

Święta Bożego Narodzenia w większości spędzamy w rodzinnym gronie. Jest to czas, kiedy możemy spotkać się z najbliższymi, m.in. rodzeństwem. Z podobnego założenia wychodzą gwiazdy. Joanna Krupa w tym roku świąteczny czas spędziła w gronie najbliższych, a na Instagramie pochwaliła się zdjęciami i filmikami z siostrą. Jeden z nich jednak wzbudził wśród internautów mieszane uczucia.

Na filmie wstawionym przez jurorkę „Top Model” widzimy Joannę z jej siostrą Martą, które w piżamach bawią się z psami przy choince. Jest to uroczy, typowo świąteczny widok, jednak w pewnym momencie z ust Marty padają obraźliwe słowa w kierunku Krupy. Wszystko przez żart modelki, która delikatnie uderzyła siostrę psią zabawką.

O kur*a, ty ci*o je*ana – powiedziała Marta.

Joanna Krupa zareagowała śmiechem i pocałowała siostrę w policzek. Ta jednak kontynuowała swoją wiązankę obraźliwych słów.

Weź przestań ku*wa, bo ci przy*ierdolę – dodała.

Joanna Krupa podpisała swój film bardzo wymownie i zaapelowała do fanów, żeby „nie próbowali komentować głupoty”. Trzeba przyznać, że słowa jej siostry nieco gryzą się z panującym na filmie świątecznym wystrojem.

Fani są zniesmaczeni świątecznym filmem Krupy

W komentarzach pod filmem wybuchła prawdziwa burza. Internauci byli podzieleni w opiniach na temat zaistniałej sytuacji. Wielu z nich stwierdziło, że siostry zachowują się jak na prawdziwe rodzeństwo przystało. Inni jednak byli zniesmaczeni słowami wypowiedzianymi przez Martę. Wielu z nich podkreśliło, że kobiety nie mają do siebie szacunku.

Słoma z butów wyszła.

Patologia.

Tragedia, jak ona przeklina.

Chciałabyś, żeby Twoje dzieci tak ze sobą rozmawiały?

Większość internautów stwierdziło jednak, że to typowe przekomarzanie się kochających sióstr.

Typowe w polskiej rodzinie.

Siostrzana miłość kwitnie.

Trzeba przyznać, że choć w rodzeństwach różnie bywa, tego typu filmik jest naprawdę nietypowy. Myślimy jednak, że mimo wszystko słowa powiedziane przez Martę Krupę były żartobliwe i nie trzeba martwić się o relacje między obiema paniami. 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów