Krupa już wie, jak będzie wyglądało jej życie po porodzie. Zatrudni opiekunkę

Zuzanna Morska 10.07.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Modelka niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. W wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradziła, jak wyobraża sobie życie po narodzinach dziecka.

Pod koniec maja Joanna Krupa w programie "Dzień Dobry TVN" ogłosiła radosną nowinę - modelka przyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory na profilach gwiazdy w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć zaokrąglonego brzuszka.

Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami na temat tego, jak przygotowuje się do przyjścia na świat dziecka i jak o siebie dba. Ostatnio udzieliła też wywiadu, w którym zdradziła, jak widzi swoje życie po narodzinach malucha.

Joanna Krupa o tym, jak będzie wyglądało jej życie po porodzie

Joanna Krupa wzięła ostatnio udział w sesji okładkowej do magazynu "Gala". Także tutaj udzieliła szczerego wywiadu na temat ciąży i nowej roli, która ją czeka. Modelka zdradziła, że obawia się naturalnego porodu, ale dodała też, że dziecko na pewno przyjdzie na świat w Stanach Zjednoczonych.

Gwiazda przyznała w wywiadzie, że chciałaby karmić piersią, ale co do tej metody również ma wiele obaw. Jednak nie to najbardziej zdziwiło fanów modelki. Krupa przyznała, że szczegółowo zaplanowała, jak będzie wyglądało życie jej, męża i dziecka po narodzinach. Okazuje się, że gwiazda od razu chce zatrudnić opiekunkę. Wszystko po to, żeby... mogła się wysypiać.

Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka - wyznała w wywiadzie.

Myślicie, że to dobry pomysł?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów