Joanna Krupa nie poprowadzi finału "Top Model"! Zastąpi ją inna gwiazda

Joanna Krupa w białej bluzie z córeczką na rękach
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa całkowicie poświęciła się opiece nad swoją malutką córeczką. W związku z tym nie pojawi się w finale "Top Model". Wiemy, kto zastąpi ją w roli prowadzącej!

Joanna Krupa kilka tygodni temu została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka Asha-Leigh, a modelka całkowicie poświęciła się opiece nad nią. Trudno się dziwić świeżo upieczonej mamie, jednak fani Joanny mogą być zawiedzeni. Modelka na swoim koncie na Instagramie ogłosiła bowiem, że w związku z urlopem macierzyńskim nie pojawi się w finale "Top Model". Tym samym Krupa ogłosiła, kto zastąpi ją w roli prowadzącej. To inna gwiazda TVN-u!

Zobacz także: Joanna Krupa wybrała oryginalne imię dla dziecka. Co oznacza?

Kto zastąpi Krupę w finale "Top Model"?

W finale "Top Model" o wygraną tym razem powalczy aż czworo uczestników. Wszystko dlatego, że w ostatnim odcinku Michał Piróg postanowił przywrócić do rywalizacji Staszka. To jednak nie wszystkie niespodzianki, które czekają nas w finale.

Największą zmianą będzie wymiana prowadzącej! Do tej pory żaden finał "Top Model" nie odbył się bez Joanny Krupy. Teraz modelka została mamą i całkowicie poświęca swój czas i uwagę opiece nad córeczką.

Kochani, już niedługo finał "Top Model" na TVN! Ogromnie mi przykro, że nie pojawię się w finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram całą czwórkę finałową - napisała modelka na Instagramie.

Joanna Krupa w swoim poście zdradziła też, kto zastąpi ją w roli prowadzącej w finale "Top Model". Okazuje się, że to znana i uwielbiana gwiazda TVN-u, Magda Mołek!

Zastąpi mnie piękna Magda Mołek! Będę całym sercem z wami. I oglądać na żywo z Los Angeles! Do zobaczenia - dodała Krupa w poście.

Wierni fani Joanny Krupy mimo ogromnego smutku z pewnością zrozumieją i uszanują jej decyzję. W końcu w tym momencie maleństwo jest najważniejsze. A Magda Mołek na pewno poradzi sobie doskonale w roli prowadzącej.

Zobacz także: Joanna Krupa urodziła. Kim jest ojciec jej dziecka, Douglas Nunes?

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka. Czasami niektórzy nawet przesadzają z uszczęśliwianiem swojej pociechy. A nadopiekuńcza mama nie sprawi, że maluchy wyrosną na zadowolonych z życia ludzi. Biorąc udział w naszym quizie, dowiesz się czy jesteś nadopiekuńczą mamą! 

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów