Joanna Krupa nie pojawi się w finale "Top Model"? Gwiazda komentuje

Joanna Krupa wystąpi w finale Top Model?
Fotografia: instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa jest bardzo aktywna nawet w ciąży. Regularnie prowadzi swój profil na Instagramie, a także bierze udział w zdjęciach do nowego sezonu "Top Model". Eliminacje nagrywane są dużo wcześniej, jednak wielki finał prowadzony jest zazwyczaj na żywo. Fani zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda weźmie w nim udział.

W życiu rodzinnym Joanny Krupy już niedługo wiele się zmieni. Modelka i prowadząca "Top Model" jest w ciąży, a jej pierwsze dziecko ma przyjść na świat jeszcze w tym roku. Fani cieszą się radością swojej ulubienicy, jednak coraz częściej zadają pytania dotyczące jej kariery. Czy Joasia weźmie udział w finale "Top Model"?

Joanna Krupa poprowadzi "Top Model" po raz ósmy

Nadchodzi premiera 8. sezonu popularnego show. Już jesienią zostaną wyemitowane pierwsze odcinki, które nagrywane są właśnie teraz. Problemem dla Joanny Krupy może okazać się finał, który prowadzony będzie na żywo. Prawdopodobnie top modelka będzie już wtedy po porodzie, jednak nie ma pewności, czy zdrowie pozwoli jej na lot do Polski. Gwiazda odpowiedziała, czy chciałaby wziąć udział w finałowym odcinku.

Mam plany, żeby być w Polsce, ale wszystko zależy od dziecka. Ono jest najważniejsze (…). Nie widzę tego finału bez swojego udziału. Kocham ten program i bardzo chciałabym zobaczyć, kto wygra – wyznała modelka w rozmowie z "Faktem".

Możliwe, że to właśnie Krupa po raz kolejny odczyta nazwisko zwycięzcy. Widzowie mają nadzieję, że zdrowie pozwoli jej uczestniczyć w finałowej ceremonii. Na ten moment jednak muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na ostateczną decyzję.

Zobacz także: Joanna Krupa okiem Marcina Tyszki. Piękne zdjęcie ciężarnej modelki

Te zdjęcia robią prawdziwą furorę w sieci! Sprawdź, jak wyglądałyby gwiazdy obok swoich młodszych wersji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów