Joanna Krupa jest nieuleczalnie chora! Szczerze o tym opowiedziała

Hanna Skowron 30.01.2019
Joanna Krupa siedzi na kanapie w okularach
Fotografia: Instagram/Joanna Krupa

Joanna Krupa, w związku z nowym programem ze swoim udziałem, była gościem w "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o swojej chorobie.

Joanna Krupa po swoim hucznym ślubie na chwilę zniknęła z mediów. Jak się okazuje, obecnie w jej życiu dzieje się bardzo dużo. Gwiazda jest w trakcie przeprowadzki, a niedługo wystąpi w nowym programie TVN, "Starsza pani musi fiknąć". Właśnie w związku z tym modelka pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" i opowiedziała m.in. o tym, że jest... nieuleczalnie chora. Okazuje się, że Joanna Krupa ma problemy z tarczycą i choruje na Hashimoto.

Zobacz także: Magda Gessler oburzona nowym programem TVN. "Nazywa się koszmarnie"

Joanna Krupa ma Hashimoto

Choroba Hashimoto jest bardzo trudna do zdiagnozowania, a choruje na nią coraz więcej osób. Joanna Krupa to kolejna gwiazda, która przyznała się, że cierpi na problemy z tarczycą. Problemy zdrowotne mogą przyczynić się do tego, że Krupa będzie musiała odłożyć spełnienie swoich marzeń o dziecku.

Hashimoto znacznie utrudnia zajście w ciążę. O tym również opowiedziała w rozmowie z "DD TVN". 

Jak się stanie naturalnie to super, ale tak żeby planować to na razie zaczekam. Dowiedziałam się, że mam chorobę Hashimoto od tarczycy. Ostatnio miałam prześwietlenie i mam powiększoną tarczycę i nie wiadomo od czego - powiedziała Krupa.

Okazuje się, że nie jest to obecnie jedyny problem, z którym modelka musi się zmierzyć. Choroba tarczycy wpływa też destrukcyjnie na jej nastrój i dostarcza problemów z wagą. 

Tarczyca wpływa też na to, czy jesteś w dobrym humorze, czy jesteś smutna. Depresji można dostać przez to, że hormony są nierówne - dodała modelka.

Mamy nadzieję, że szybko uda jej się okiełznać tę chorobę. Aktualnie Krupa zmieniła lekarza i chce zapanować nad Hashimoto. Ta choroba niestety ma to do siebie, że z reguły nie ustępuje, a chory musi nieustannie być pod kontrolą endokrynologa.

Zobacz także: Hashimoto dieta. Jakie produkty należy jeść?

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów