Joanna Krupa ćwiczy w zaawansowanej ciąży. "Jestem seksowna i o tym wiem"

Marianna Bereza 23.09.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Powiększający się brzuszek nie przeszkadza prezenterce w aktywności fizycznej.

Już wkrótce Joanna Krupa urodzi swoje pierwsze dziecko. Prowadząca "Top Model" często chwali się na Instagramie zdjęciami, na których prezentuje swój ciążowy brzuszek. 40-latka udowadnia, że ciąża to nie choroba. Ostatnio na swoim profilu zamieściła nagranie, na którym ćwiczy pod okiem męża.

Joanna Krupa pokazała zabawne wideo

Poród Joanny Krupy zbliża się wielkimi krokami. Krupa, mimo powiększającego się brzuszka, nie rezygnuje z wysiłku fizycznego. Wręcz przeciwnie. W mediach społecznościowych pokazała, jak ćwiczy w domu. Okazuje się, że gimnastyka została przeprowadzona pod czujnym okiem męża Douglasa Nunesa.

Zawsze mogę polegać na moim mężu, który potrafi uchwycić najpiękniejsze i najseksowniejsze chwile mojego życia - napisała Krupa, opatrując wideo hasztagiem #imsexyandiknowit ("jestem seksowna i wiem o tym").

Zabawne wideo Joanny Krupy spotkało się z wieloma pozytywnymi komentarzami fanów. Internauci cenią prezenterkę za poczucie humoru i dystans do siebie.

Wspaniałe.

Uwielbiam Cię.

Jesteś szaloną babką.

Uważasz, że osoby publiczne powinny pokazywać takie nagrania?

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała brzuch ciążowy. Fanka: "Mówiłaś, żeby nie jeść jak świnka, a ty już okrąglutka". Gwiazda odpowiada

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś iść na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów