Joanna Krupa chwali się ciążowym brzuszkiem na siłowni

Sylwia Kropiewnicka 30.05.2019
Joanna Krupa chwali się ciążowym brzuszkiem na siłowni
Fotografia: Adam Jankowski/Reporter/East News

Dzień Matki stał się dla Joanny Krupy idealną okazją do obwieszczenia światu radosnej nowiny – modelka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Pomimo ciąży gwiazda nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni. Jak się prezentuje?

Jak wiadomo nie od dziś, ciało kobiety w trakcie ciąży znacząco się zmienia, a pojawiające się w zawrotnym tempie dodatkowe kilogramy często zostają z młodą mamą na dłużej. Joanna Krupa, będąc w stanie błogosławionym nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Jak gwiazda prezentuje się na siłowni?

Krupa pokazuje ciążowy brzuszek na siłowni

Stan błogosławiony zdecydowanie służy modelce. Na najnowszych materiałach zamieszczanych w sieci gwiazda wygląda kwitnąco! Aktywność fizyczna zdaje się poprawiać jej i tak bardzo dobry nastrój.

Od kiedy Joanna Krupa ogłosiła swoją ciążę, jej aktywność w sieci  jeszcze bardziej wzrosła. Widać, że gwiazda jest szczęśliwa i chętnie dzieli się z przyjaciółmi i fanami tym wyjątkowym przeżyciem. Pod jej postami pojawia się wiele ciepłych słów i gratulacji zarówno od zaprzyjaźnionych gwiazd, jak i od internautów.

Zobacz także: Krupa pokazała nagi ciężowy brzuszek. Zdjęcie skomentowała Lewandowska

Niemowlak
Rozwiąż quiz

Czy twój partner gotowy jest na dziecko?

Niemowlak

1. Jak twój partner czuje się w towarzystwie dzieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów