Joanna Koroniewska znów atakuje męża publicznie. "Właśnie wyszedł"

Sandra Banach 21.11.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska po raz kolejny pokazała, że ma niemałe poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych aktorek. Gwiazda aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym koncie często pojawiają się migawki z życia prywatnego. Ostatnio artystka za pomocą social mediów postanowiła zwrócić uwagę swojemu mężowi. Sprawdźcie, o co chodzi.

Joanna Koroniewska kłóci się z mężem na Instagramie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą zgraną parę. Małżeństwo nie ma też problemu z tym, żeby dzielić się swoim życiem prywatnym na instagramowych kontach.

Ostatnio Dowbor opublikował w sieci fotografie, na których pozuje po zabawie z dziećmi. Internauci byli zachwyceni – „tata na medal” pisali niektórzy. Całe zamieszanie postanowiła skomentować żona Macieja.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest w kombinezon przypominającym piżamę. Gwiazda przy okazji dodała bardzo wymowny wpis. Jak się okazało, prezenter po spędzonym dniu z dziećmi postanowił zrobić sobie tzw. wychodne.

Prawie jak piżama - prawie jak romantyczny wieczór we dwoje. Tata roku (ten co raz został z dziećmi i zrobił z tego od razu wielki szum na IG - zgadnijcie, kogo mam na myśli…), właśnie wyszedł na koszykówkę z kumplami. Raz się tak napracował, lansując się przy tym na socialach i już mu się „zasłużony” odpoczynek należy. A ja na wieczór zostaję z dwójką i psem. No to co mi pozostało, jak już się ze wszystkim ogarnę.

No cóż… nie zostało nam nic innego, jak czekać na odpowiedź Macieja Dowbora.

Zobacz także: Joanna Koroniewska ćwiczy razem z córką. Internautki są zachwycone

Oglądasz "M jak miłość"? Koniecznie weź udział w naszym quizie. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów