Joanna Koroniewska zdradza, dlaczego ukrywa twarze swoich dzieci. Mocne słowa

Joanna Koroniewska zdradza, dlaczego nie pokazuje zdjęć dzieci.
Fotografia: instagram.com/joannakoroniewska/

Joanna Koroniewska bardzo często publikuje zdjęcia swoich córek, jednocześnie za każdym razem ukrywa ich twarze. Gwiazda postanowiła zdradzić, dlaczego tak robi.

Joanna Koroniewska lubi dzielić się życiem ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Udostępnia zdjęcia z wakacji i rodzinnych momentów. Stara się jednak nie ujawniać twarzy swoich dzieci. Internautów zaczęło mocno zastanawiać takie zachowanie gwiazdy.

Joanna Koroniewska zdradza, dlaczego nie pokazuje twarzy córek

Obserwatorzy zaczęli dopytywać, co determinuje takie zachowanie celebrytki. Niektórzy zarzucili jej hipokryzję. Inni stwierdzili, że to po prostu moda, którą powielają kolejne gwiazdy, między innymi Anna Lewandowska. Koroniewska postanowiła odnieść się do słów fanów i zdradzić, jaki jest prawdziwy powód jej decyzji.

Ja się odnoszę do tego cały czas, bo robię to sama i zależy mi, żeby to był mój Instagram, czyli pokazywał fragment mojego życia. Z drugiej strony nie mogę udawać, że nie mam dzieci, a 80% spędzam z nimi. A z trzeciej strony, zależy mi na tym, żeby to one w przyszłości wybrały, czy chcą być osobami publicznymi, czy nie.

Tymi słowami uciszyła większość nienawistnych osób. Trzeba przyznać, że zachowanie Koroniewskiej jest bardzo rozsądne.

Wydaje mi się, że tak wychowujemy dzieci i to jest słuszna teoria, że moje dzieci, aby osiągnąć sukces, tudzież być osobą popularną, musi coś w życiu osiągnąć, a nie być tylko dzieckiem znanego rodzica. Więc wydaje mi się, że to wszystko na raz tworzy świadomą kompilację i widzę też po starszej córce, że to ma sens. Więc będę to kontynuować, czy się to komuś podoba, czy też nie - dodała aktorka w wypowiedzi dla "Jastrząb Post".

Popieracie takie podejście gwiazdy?

Zobacz także: Koroniewska odmłodziła się na zdjęciach! Nie wszystkim się to spodobało

Jak wygląda najpiękniejszy chłopiec na świecie? Jego twarz podziwiają miliony na całym świecie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów