Koroniewska wypowiedziała się na temat karmienia piersią: "I znowu wsadzę kij w mrowisko”

Malwina Wasilewska 06.08.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram.com/joannakoroniewska

Aktorka postanowiła zabrać głos w ważnej sprawie.

Temat karmienia piersią wciąż wywołuje sporo kontrowersji wśród młodych mam. Ostatnio w tej kwestii wypowiedziała się Joanna Koroniewska, która w ten sposób karmi swoją półtoraroczna córkę. Jej wpis spotkał się z pozytywną reakcją ze strony młodych matek.

Joanna Koroniewska o karmieniu piersią

Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią Joanna Koroniewska zamieściła na Instagramie długi post, w którym przedstawia zalety odżywiania dziecka mlekiem matki. Jak twierdzi, często otrzymuje pytania od oburzonych mam, które twierdzą, że aktorka popełnia błąd:

Nadal, tak jak pisałam parę postów wcześniej, dostaję pytania w stylu: "a po co półtoraroczne dziecko karmisz samą wodą?". (Dla niewtajemniczonych chodzi o mleko matki). Chyba za chwilę to ja zacznę tak bezpośrednio innym zadawać pytania.

Joanna dodała, że nie widzi nic złego w karmieniu piersią swojej półtorarocznej córki i zachęca do tego inne kobiety.

Jak pisałam wcześniej, karmienie mlekiem matki jest moim zdaniem wyjątkowe dla malucha, jeśli tylko istnieje oczywiście taka szansa i ku temu możliwość. A wiem, że czasami to niewykonalne. (...) Chciałam po prostu napisać post, który mógłby namówić mamy niezdecydowane. Zapewniam, że warto. Nie tylko z powodu niesamowitej bliskości. Nie zawsze jest łatwo. Często naprawdę ciężko, są też wyrzeczenia, ale z całego serca polecam. Warto.

W komentarzach pod jej wpisem pojawiły się same pozytywne reakcje. Młode mamy podzielają zdanie aktorki. A co wy sądzicie na ten temat?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów