Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Aż trudno uwierzyć, że ma za sobą dwa porody

Zuzanna Morska 26.07.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: instagram.com/joannakoroniewska

Aktorka wypoczywa na wakacjach i chętnie eksponuje zgrabną figurę. Zobaczcie, jak wygląda w bikini!

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek - 10-letniej Janiny i 1,5-rocznej Heleny. Wraz z rodziną wybrała się na wakacje. Koroniewska ostatnio wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Patrząc na figurę aktorki, aż trudno uwierzyć, że ma za sobą dwa porody.

Joanna Koroniewska w bikini

Joanna Koroniewska znana jest głównie z serialu "M jak miłość". Aktorka ma szerokie grono fanów, którzy śledzą też jej poczynania w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie z wakacji.

Aktorka wraz z rodziną prawdopodobnie przebywa teraz nad Bałtykiem - o czym może świadczyć podpis do jednego z ostatnich zdjęć gwiazdy. Pochwaliła się fotografią, na której wyleguje się na dmuchanym jednorożcu. Uwagę fanów zwróciła jednak rewelacyjna sylwetka aktorki. Tylko spójrzcie na tę figurę!

Pod fotografią fani Joanny postanowili zostawić mnóstwo pozytywnych komentarzy. Zachwycają się jej poczuciem humoru i świetną kondycją.

Piękna!

Szalona kobietka! Uwielbiam za spontan.

Super fotka!

A jak wam się podoba Koroniewska w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów