Koroniewska o małżeństwie: "Sugeruję ze dwa razy przemyśleć taką decyzję"

Malwina Wasilewska 17.06.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram.com/joannakoroniewska

Tym wpisem aktorka podbiła serca internautów. Ciekawe, co na to jej mąż...

Joanna Koroniewska w dniu urodzin męża, Macieja Dowbora, zamieściła zabawny post, w którym opowiedziała, jak wygląda związek z triathlonistą. Okazuje się, że życie aktorki wcale nie jest usłane różami...

Joanna Koroniewska o małżeństwie z Dowborem

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z naszych ulubionych par w polskim show-biznesie. Oboje mają do siebie ogromny dystans, o czym najlepiej świadczą ich wyznania w mediach społecznościowych.

Ostatnio Joanna zamieściła na Instagramie instrukcję bycia żoną triathlonisty. Aktorka wyliczyła wady swojego ukochanego i opisała trudne sytuacje, z którymi nagminnie musi się zmagać:

Krótka instrukcja bycia żoną triathlonisty. Generalnie już na samym początku sugeruję ze dwa razy przemyśleć taką decyzję. Naprawdę podejść do tego gruntownie, w związku z faktem, iż to swoisty przypadek bardzo głęboko uzależnionego człowieka, któremu z biegiem lat wszystko, powtarzam WSZYSTKO kojarzy się z jednym. I nie mam tu na myśli bynajmniej tego, o czym myślą normalni, POWTARZAM normalni faceci. ONI tylko sport i sport. A i sport. No i może jeszcze regeneracja. A lista jest długa, pewnie i tak znaków nie wystarczy… Po pierwsze te wszechobecne lateksowe ciuchy na rower, z tymi wszytymi pieluchami, które bynajmniej nie mają podkreślić męskiego przyrodzenia, a jedynie dać nieco ulgi czterem literom. Bo też ileż można siedzieć na twardym siodełku. Otóż podpowiadam, dłuuugooo. Bardzo długo… Trenując w domu na tzw. trenażerze, można w tym czasie śmiało obejrzeć parę odcinków „Gry o tron”. Więc co robi niewiasta? Ogląda sama - napisała.

Joanna swoim wpisem rozbawiła internautów do łez. Fani aktorki gratulują jej szczęśliwego małżeństwa...

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów