Joanna Koroniewska pokazała umięśniony brzuch. Fani oniemieli z zachwytu!

Zuzanna Morska 27.11.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: instagram.com/joannakoroniewska

Gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie w rękawicach bokserskich. I choć w swoim wpisie promuje sport, jakim jest boks, fani nie mogą się napatrzeć na jej umięśniony brzuch!

Joanna Koroniewska to nie tylko popularna aktorka. Gwiazda inspiruje tysiące Polek, które śledzą ją m.in. na Instagramie. To właśnie tutaj artystka pokazuje, jak dba o siebie i jak się ubiera.

Ostatnio Koroniewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w rękawicach bokserskich. Przy okazji pokazała umięśniony brzuch. Fani nie mogą się napatrzeć na jej doskonałą formę!

Joanna Koroniewska pokazuje brzuch na Instagramie

Koroniewska trzyma dietę i regularnie ćwiczy. Dzięki temu może pochwalić się nienaganną sylwetką. Aktorka już nie raz wrzucała na instagramowy profil fotki, na których prezentowała godny pozazdroszczenia, płaski brzuch.

Ostatnio zaprezentowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w różowych rękawicach bokserskich. W ten sposób promuje ten sport i przyznaje, że sama się nim zaraziła.

Fani zwrócili jednak uwagę na płaski brzuch, który jest wyeksponowany w tym poście. Trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie. Dlatego też obserwatorzy Koroniewskiej postanowili go skomplementować.

Piękny brzuch!

Fenomenalnie.

Ten uśmiech i pozytywna energia - piszą.

A jak wam się podoba Joanna w takim wydaniu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                            

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów