Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z młodości. Maciej Dowbor szybko się zemścił

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie męża.
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z młodości. Przy okazji załączyła uszczypliwy komentarz na temat wyglądu swojego męża. Maciej bardzo szybko się odegrał.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są znani wśród fanów ze swojego poczucia humoru. Małżeństwo dogaduje się świetnie, choć często sobie dogryzają. Tym razem to Joanna zamieściła zdjęcie, które przedstawiło jej ukochanego w nie najlepszym świetle. Na fotografii widzimy parę celebrytów w młodości.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z młodości

Prezenterka dodała zabawny podpis, który uszczypliwie komentował wygląd jej męża.

Od zawsze było wiadomo KTO w tym związku jest ponurakiem. Dziękuję moja kochana @annadowbor za przesłanie zdjęć, które zrobiły mi mój dzień. Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi kochani?!), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta JEGO za przeproszeniem "zasromana" twarz. I wyjątkowo pucołowata buźka. No cóż, jak to się mówi, szlachetność zawsze się obroni. W KAŻDYM WIEKU. Nie powinnam już dobijać @maciej_dowbor, ale spójrzcie na ostatnią fotkę i minę nieskalaną myślą.

Fani zaczęli dzielić się swoją opinią na temat zdjęcia. Ich zdaniem Joanna w przeszłości miała lepszy kolor włosów, natomiast Maciej lepiej wygląda obecnie.

Mąż nie odpuścił ukochanej uszczypliwego komentarza - szybko dodał zdjęcia na swoim Instagramie. Tym razem to Joasia przedstawiała się na nich mniej korzystnie.

@joannakoroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu. Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać.b Tak - ta dużo starsza Pani na zdjęciu to nie żadna ciocia tylko moja małżonka... wiele lat temu. Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał - podsumował Maciej Dowbor w opisie.

Ostatecznie tę "instagramową walkę" wygrała jednak Joanna! Aktorka dokopała się do kolejnego zdjęcia, z którego mogli pośmiać się internauci.

Drogi @maciej_dowbor. Kiedyś Ci obiecałam, że nigdy, przenigdy tego zdjęcia nie wyciągnę. Sorry, wczoraj po Twoim poście miarka się przebrała. Po makale. Nie wiem, jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć. Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. @katarzyna_dowbor_official Ty zawsze wiedziałaś, że Twój syn ma szczęście, że mnie w ogóle spotkał i tak się wyrobił prawda Kochana?!

Bawi was poczucie humoru Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej?

Zobacz także: Joanna Koroniewska na wakacjach w Wenecji. Fani są zachwyceni jej urodą

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan? Koniecznie odpowiedz na tę serię pytań.

Rozwiąż quiz

Ile wiesz o Małgorzacie Rozenek-Majdan?

1. Jak nazywają się dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów