Joanna Koroniewska opowiedziała o zarobkach na Instagramie: "Czasy są szczególne, bardzo okrutne”

Malwina Wasilewska 11.09.2020
Joanna Koroniewska
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Aktorka odniosła się do pytań dotyczących zarabiania w mediach społecznościowych.

Pandemia koronawirusa mocno dała się we znaki artystom i influencerom. Odczuli to także aktorzy. Joanna Koroniewska w jednym z wywiadów zdradziła, jakimi kryteriami kieruje się, dobierając propozycje współpracy. Jak twierdzi, jest w tej kwestii bardzo wymagająca.

Joanna Koroniewska o zarobkach na Instagramie

Joanna Koroniewska nie ukrywa, że prowadzenie mediów społecznościowych i programu "Domówka u Dowborów" jest dla niej dodatkowym źródłem dochodów. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" aktorka wyznała, że bardzo przebiera w ofertach, które składają jej reklamodawcy.

To zależy, czy chce się zarabiać kokosy, w jaki sposób chce się przeprowadzać karierę Instagramera. Ja sobie myślę, że jak na oferty, które dostaję, to bardzo je przebieram. Wydaje mi się, że jestem wiarygodna wtedy, kiedy użyje pewnych produktów, a nie użyje ich wszystkich - powiedziała Koroniewska.

Aktorka dodała też, że w czasach pandemii koronawirusa artyści traktują Instagram jako miejsce, w którym mogą odbudować swój nadszarpnięty budżet:

Tak jak we wszystkim należy zachować umiar. Nie chciałabym nikogo krytykować, bo czasy są szczególne, bardzo okrutne. Jeżeli ktoś nie ma co do garnka włożyć i ten Instagram jest dla niego jedynym źródłem dochodu. Chociaż nie zawsze, ja mam wrażenie, że jest bardzo dużo rzeczy w około, a nie samego dochodu. Mówię tu o barterach, czyli prezentach - wyznała aktorka.

A wy obserwujecie ją na Instagramie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów