Koroniewska o śmierci matki: "Była moją jedyną ostoją"

Malwina Wasilewska 12.07.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram.com/joannakoroniewska

Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu.

Joanna Koroniewska rzadko opowiada o dramatycznych chwilach, które przeżyła w przeszłości. Tym razem zrobiła wyjątek i zdradziła, co czuła, gdy zmarła jej matka. W wywiadzie dla "Na żywo" gwiazda wyznała, że chce zapewnić swoim pociechom szczęśliwe dzieciństwo, dlatego zdecydowała się na ważny krok.

Joanna Koroniewska przejdzie badania genetyczne

Od kiedy Joanna Koroniewska została matką, jej życie wywróciło się o 180 stopni. Ze względu na natłok obowiązków związanych z wychowywaniem córek, aktorka zaczęła przyjmować mniej propozycji zawodowych.

Gwiazda postawiła na rodzinę, bo z własnego doświadczenia wie, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa więź z rodzicami. W "Dzień Dobry TVN" Koroniewska opowiedziała o dramacie, który przeżyła w przeszłości. Okazuje się, że gdy miała 2 lata, zmarł jej ojciec, a 20 lat później odeszła jej mama.

Miałam 22 lata, gdy na raka zmarła moja mama. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść. Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie posiadałam rodzeństwa, więc mama była moją jedyną ostoją – wyznała.

Joanna, stając się młodą mamą, zrozumiała, że dla dobra dzieci powinna zadbać o swoje zdrowie. Jak informuje "Na żywo", aktorka zdecydowała się zmienić styl życia i postanowiła przejść badania genetyczne.

Kiedy urodziła się Janka, zmieniłam styl życia. (…) Poszłam śladami mojego męża i zaczęłam uprawiać sport – dodała aktorka.

Gwiazda ma nadzieję, że uda się jej zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i zdrowego stylu życia.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów