Koroniewska odmłodziła się na zdjęciach! Nie wszystkim się to spodobało

Zuzanna Morska 18.07.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aplikacja, dzięki której można odmłodzić albo postarzyć swój wizerunek, robi furorę wśród gwiazd. Do grona osób, które przerobiły w ten sposób swoje zdjęcia, dołączyła Joanna Koroniewska. Zobaczcie!

W ostatnich dniach na Instagramie pojawiło się mnóstwo zdjęć przerobionych za pomocą aplikacji FaceApp. Daje ona możliwość "sprawdzenia", jak będziemy wyglądali za kilkadziesiąt lat. Dzięki niej można też się "odmłodzić".

Do grona osób, które wypróbowały tę drugą opcję, dołączyła niedawno Joanna Koroniewska. Artystka zamieściła w sieci fotografie, na których wygląda jak nastolatka. Niestety nie wszystkim się to spodobało.

Joanna Koroniewska odmłodziła się na zdjęciach

Najpierw Joanna Koroniewska zamieściła w sieci zdjęcia, na których "postarzyła" siebie i swojego męża Macieja Dowbora. Podobno nie spodobało się to jej ukochanemu. I właśnie dlatego postanowiła się "odmłodzić".

Aktorka pochwaliła się kilkoma migawkami, na których wygląda na wyraźnie młodszą. Wszystko za sprawą możliwości, jakie daje aplikacja FaceApp.

No i stało się. W domu zima. I to nie z powodu temperatur oczywiście. Nawet pies stara się nie oddychać. Taka normalnie zawiesista atmosfera od rana panuje. I to przez jedno, no dobra, parę niewinnych zdjęć, które wywołały TYLE emocji. U @maciej_dowbor rzecz jasna. Choć nawet nie wiem, czy wywołało, bo wciąż milczy. Nie tylko na Instagramie. Wobec tego, w ramach osłodzenia mu (nomen omen - pamiętacie, że ubóstwia słodycze) wieczoru publikuję parę niewinnych, MŁODYCH fotek, a właściwie starych w zupełnie nowej, młodej odsłonie. Zawsze narzekał, że ja starsza od niego, no to ma. Voila. @juliawieniawa strzeż się - mam apkę i teraz nie zawaham się jej użyć. Uważam zresztą, że na ostatnim zdjęciu jestem młodsza nawet i od Ciebie.

Część internautów stwierdziła, że Koroniewska wygląda na zdjęciach jak Julia Wieniawa. Znaleźli się też tacy, którzy zaczęli wytykać Koroniewskiej inne szczegóły.

A gdzie ty masz biust - zapytał jeden z internautów.

Całe szczęście Joanna ma do siebie dystans i od razu mu odpowiedziała. I to we właściwym sobie stylu!

Dopiero rośnie.

To się nazywa poczucie humoru! Oby więcej takich osób w show-biznesie.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów