Joanna Koroniewska o trudach macierzyństwa. "Nie życz mi kolejnego dziecka"

Joanna Koroniewska opowiedziała o macierzyństwie.
Fotografia: VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska opowiedziała w kolejnym wywiadzie o blaskach i cieniach macierzyństwa. Żona Macieja Dowbora przyznaje, że przeżywa teraz drugą młodość. Nie wszystko układa się jednak idealnie w jej życiu.

Joanna Koroniewska jest mamą dwóch małych dziewczynek. Aktorka, jak sama otwarcie przyznaje, przeżywa teraz "drugą młodość". Ostatnio w mediach pojawiły się plotki, że planuje już kolejną ciążę. Gwiazda w wywiadzie dla "Jastrząb Post" ujawniła, jak jest naprawdę.

Joanna Koroniewska chce mieć kolejne dziecko? Otwarcie dementuje pogłoski

Żona Macieja Dowbora przyznaje, że nie tak wyglądało w jej wyobraźni życie po 40. Teraz jednak nie zamieniłaby niczego i cieszy się, że może poświęcać czas na wychowywanie dwóch córek.

Tyle lat temu skończyłam 18 lat, a właściwie teraz przeżywam swoją drugą młodość. Czuję się w swoim ciele i w swojej skórze coraz lepiej. Ale niestety, licznik pokazuje co innego. Ja się kompletnie z tym nie zgadzam. Myślałam, że po 40. kobieta to już właściwie nic nie robi, tylko siedzi w domu i wychowuje wnuki. A ja mam małe dziecko, więc ja nie wiem, co będzie dalej - mówi w rozmowie z reporterką "Jastrząb Post".

Jak radzi sobie z trudami macierzyństwa? Joanna przyznaje, że niekiedy bywa ciężko - zarywa noce i jest zmęczona. Z tego też powodu nie planuje na razie kolejnych dzieci.

Nie życzę ci kolejnego (dziecka - red.) kochana, nie życz też mnie. Ale życzę nawet piątki tym wszystkim, którzy czują się na siłach. Mam przyjaciół z czwórką i czują się świetnie - powiedziała wprost do dziennikarki.

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia w bikini. Odsłoniła sporo ciała!

Sprawdź, z którym swoim idolem powinieneś pójść do restauracji na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów