Joanna Koroniewska pokazała zdjęcia z przeszłości! Sporo schudła. Zdradziła sekret diety

Joanna Koroniewska w słomkowym kapeluszu w basenie
Fotografia: Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska znacznie zmieniła się od swoich początków w show-biznesie. Przede wszystkim bardzo schudła. Teraz opowiedziała fanom o swojej diecie.

Joanna Koroniewska debiutowała w telewizji rolą Małgosi w "M jak miłość". Od tego czasu aktorka bardzo się zmieniła. Przede wszystkim mocno schudła, o czym mogliśmy przekonać się ostatnio na Instagramie. Aktorka opublikowała kilka zdjęć, z czego pierwsze jest teraźniejsze, pozostałe natomiast pochodzą z przeszłości. Nie da się ukryć, że mocno się zmieniła. W poście napisała, jak udało jej się tak schudnąć i zdradziła tym samym sekret swojej diety.

Zobacz także: Koroniewska pokazała zdjęcie z wakacji. Fani zarzucili jej, że... łamie prawo

Sekret diety Koroniewskiej

Joanna Koroniewska znana jest z tego, że ma ogromny dystans do siebie. Nieraz już udowadniała to na Instagramie. Teraz po raz kolejny pokazała, że potrafi śmiać się z samej siebie.

Aktorka opublikowała w poście serię zdjęć. Widzimy na nich, jak przez lata zmieniała się Joanna Koroniewska. Najlepsze jest jednak to, co napisała pod zdjęciami.

Aktorka zdradziła sekret swojej diety.

Człowiek zaczyna chudnąć wtedy, kiedy przestaje się odchudzać. Dlaczego? Bo nie myśli wciąż o jedzeniu. Przynajmniej tak było w moim wypadku. I chociaż niektórym trudno sobie przypomnieć, ale ja zawsze kiedyś byłam na plusie. (...) Jedzenie dobrych, sprawdzonych produktów, ograniczając te zdecydowanie gorsze, ale nie przede wszystkim dla figury, tylko dla zdrowia. I to właśnie po latach zrozumiałam. Wtedy też moim zdaniem determinacja człowieka do działania jest dużo większa - napisała Koroniewska.

Aktorka jest też bardzo aktywna fizycznie. Na Instagramie często dzieli się również zdjęciami, na których widzimy jak biega lub ćwiczy. Tak samo jej mąż, Maciej Dowbor, który regularnie bierze udział w triathlonach

Zobacz także: Magda Gessler pochwaliła się zjawiskową figurą! Jej sekret jest banalny

Uprawiasz jakiś sport albo jesteś wiernym kibicem? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.
Rozwiąż quiz

Uważasz, że znasz się na sporcie? W takim razie sprawdź, czy zdobędziesz komplet punktów

Na boisku leży kilka piłek. W tle widać bramkę.

1. Który z tych sportowców nigdy nie wygrał medalu olimpijskiego:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów