Joanna Koroniewska karmi 1,5-roczną córkę piersią! W komentarzach burza

Zuzanna Morska 06.07.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Aktorka wrzuciła do sieci wpis, w którym przyznała, że karmi 1,5-roczną córeczkę piersią. W komentarzach rozgorzała niemała dyskusja.

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda nie tylko zachwyca fanów swoimi rolami, ale też skupia ich szerokie grono w mediach społecznościowych, gdzie dyskutuje z nimi na różne tematy.

Ostatnio aktorka zamieściła w sieci wpis, w którym przyznała, że karami 1,5-roczną córkę piersią i spotykają ją przez to nieprzyjemne komentarze. Internautów nie trzeba było długo namawiać do zabrania głosu. Pod postem rozgorzała prawdziwa dyskusja.

Dyskusja pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej

Koroniewska na początku 2018 roku urodziła drugie dziecko - córkę Helenę. I choć dzisiaj pociecha ma 1,5 roku, aktorka wciąż karmi ją piersią! Na Instagramie zamieściła zdjęcie, pod którym opisała, co spotyka ją w związku z taką decyzją.

Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi i kolejny raz, właściwie za każdym razem, kiedy mówię komukolwiek, że karmię piersią moje niespełna półtoraroczne dziecko, otrzymuję na wstępie pytanie w stylu, ale po co jej to jeszcze... No właśnie... Po co... Zadziwia mnie totalna bezpośredniość części ludzi. NIGDY nie pozwoliłabym sobie na tego typu pytanie w stosunku do kogokolwiek. (...) Bo serio, złapałam się już nawet na tym, że to JA zaczynam się z tego dłuższego skądinąd karmienia tłumaczyć. Ale tak naprawdę z czego??! Komu?!? I dlaczego??! Każda tego typu decyzja jest absolutnie indywidualna - napisała gwiazda pod zdjęciem córeczki.

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy osób, które zgadzają się z Joanną. Wiele kobiet twierdzi, że nie ma w tym nic złego. 

Jak ja dobrze to znam...

Dziękuję za ten post. Może niektórym w końcu da do myślenia.

Nie zabrakło jednak opinii, że karmienie 1,5-rocznego dziecka piersią to przesada.

Po co jej to jeszcze?

Mnie osobiście obrzydza karmienie większych dzieci.

Pokarm matki po 18 miesiącach od urodzenia dziecka nie ma żadnej wartości.

A wy po której stronie się opowiadacie?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów