Joanna Koroniewska diametralnie zmieniła fryzurę? Aktorka swoją metamorfozą pochwaliła się na Instagramie!

Julita Buczek 17.09.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram @joannakoroniewska

Popularna aktorka pochwaliła się swoją niesamowitą metamorfozą w social mediach. Fani byli pod wrażeniem jej niesamowitej zmiany.

Joanna Koroniewska to bardzo znana aktorka telewizyjna, a także teatralna. Przez wiele lat grała w popularnym serialu "M jak miłość". Parę lat temu poślubiła znanego prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora, para doczekała się również dwójki pociech. Obecnie Joanna spełnia się jako żona, mama, a także aktorka. Niedawno opublikowała zdjęcie, które bardzo poruszyło jej fanów.

Koroniewska zmieniła fryzurę?

Na swoim instagramowym koncie aktorka zaprezentowała się w zupełnie nowej fryzurze. To właśnie długie blond włosy i postrzępiona grzywka wywołały najwięcej emocji wśród jej fanów.

Kiedy człowiek godzi się na udział w spektaklu, w którym to gra po pięć ról (partner sceniczny tyle samo) i razem mają 73 sceny, z czego w niemal każdej muszą się przebrać... No cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko. Ja już powoli nie wiem nawet, jak się nazywam. Na szczęście do premiery całe trzy tygodnie - napisała pod najnowszą publikacją.

Pod fotografią pojawiło się bardzo dużo komentarzy fanów. Większość z nich była bardzo zdziwiona nową stylizacją włosów. Jedna z obserwatorek postanowiła zapytać aktorkę o nową fryzurę.

Grzywka?

Na odpowiedź Joanny nie trzeba było długo czekać.

Peruka! - odpowiedziała zwięźle aktorka.

Wolicie Joannę w grzywce czy bez niej?

Zobacz także: Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"? Artystka komentuje

Zobacz, z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów