Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Fani: "Piękna i naturalna"

Zuzanna Morska 26.02.2020
Joanna Koroniewska
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie z wakacji, na którym pozuje bez makijażu. Fani są zachwyceni tym, jak wygląda!

Joanna Koroniewska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. To tutaj zamieszcza zdjęcia dotyczące życia zawodowego, ale i prywatnego.

Przy okazji dzieli się z internautami obserwacjami na temat zjawisk, które się wokół niej pojawiają. Ostatnio właśnie przy okazji takich obserwacji zamieściła w sieci zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Poruszyła temat posiadania zmarszczek i tego, jak są odbierane. Fani są zachwyceni jej postawą!

Joanna Koroniewska pozuje bez makijażu

Joanna Koroniewska już nie raz udowadniała, że ma do siebie dystans. Gwiazda dba o siebie, ćwiczy, ale też jest pogodzona z upływającym czasem. Lubi swoje ciało i nie wstydzi się go pokazywać.

Dlatego ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z wakacji, na którym pozuje bez makijażu. Pokazuje tutaj zmarszczki i przebarwienia. I przy okazji szczerze o nich pisze.

Zmarszczkowe LOVE. Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie bo je mam. Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy, a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym, żeby jeść zdrowo, a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowę o tym, co dla każdej z nas jest najlepsze, pozostawiam już Waszej ocenie. I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać - napisała pod fotografią.

Fani są zachwyceni jej postawą i komentują post na potęgę.

Zmarszczki to historia naszego życia. Boję się wypracowanych twarzy, bo nigdy nie mogę odczytać z nich emocji.

Bardzo szanuję i uwielbiam Twój profil właśnie za tę szczerość i naturalność...

Wygląda pani pięknie.

I trudno się z tym wszystkim nie zgodzić, prawda?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów