Joanna Jędrzejczyk powiększyła piersi? Internauci nie mają wątpliwości!

Hanna Skowron 22.01.2019
Joanna Jędrzejczyk
Fotografia: instagram.com/joannajedrzejczyk

Polska fighterka pochwaliła się ostatnio zdjęciami z wakacji w Tajlandii. Uwagę jej fanów przyciągnęła przede wszystkim jej "nowa" figura.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej utalentowanych sportsmenek w naszym kraju. Wielokrotna mistrzyni świata ma za sobą rok ciężkiej pracy. To właśnie on nakłonił ją do wyjazdu w celu naładowania akumulatorów. Jędrzejczyk wybrała się do bajkowej Tajlandii, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Joanna wrzuciła do sieci kilka zdjęć, na których widać przede wszystkim, jak relaksuje się w lazurowych wodach Tajlandii. Fani podziwiali jednak jej wysportowaną figurę. Stwierdzili też, że ostatnio nieco się ona zmieniła. Chodzi o to, że internauci dopatrzyli się u Jędrzejczyk... powiększonego biustu!

Joanna Jędrzejczyk powiększyła biust

Najlepsza polska zawodniczka MMA zawsze mogła pochwalić się umięśnionym ciałem - takie efekty osiągnęła za sprawą ciężkich treningów. Jednak ostatnio internauci dopatrzyli się u niej zmian - w komentarzach zasugerowali, że powiększyła piersi.

Co więcej, większość komentarzy to tak naprawdę pozytywne opinie dotyczącego jej "nowego" wyglądu.

Wyglądasz jakbyś powiększyła sobie piersi

Piękny dekolt. Nie mogę się napatrzeć

Powiększyłaś piersi? Wyglądasz świetnie!

Waszym zdaniem coś jest na rzeczy? Gwiazda nie odniosła się do tych opinii, ale nawet jeżeli rzeczywiście zdecydowała się na taki krok, to jej sprawa. Prawda?;)

Polskie gwiazdy uwielbiają wakacje i zdjęcia w bikini! Zobaczcie, które z nich wrzucają do sieci naprawdę seksowne zdjęcia w samych kostiumach kąpielowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów