Joanna Jarmołowicz wyprawiła baby shower! Zdradziła płeć dziecka

Joanna Jarmołowicz w ciąży w białej sukience i z opaską na głowie
Fotografia: Instagram/Joanna Jarmołowicz

Joanna Jarmołowicz i Jan Królikowski już niedługo zostaną rodzicami! Aktorka opublikowała zdjęcie z baby shower, na którym pochwaliła się, jakiej płci będzie ich dziecko.

Joanna Jarmołowicz w maju ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Ojcem jej maleństwa jest brat Antka Królikowskiego, Jan Królikowski. Niedawno przyjaciółki Asi zorganizowały baby shower. Teraz aktorka opublikowała zdjęcie z tej wyjątkowej imprezy, na której widzimy ją w białej sukience. Przed sobą trzyma dziecięce body w tym samym kolorze, na którym znajduje się rakieta i napis wskazujący na to, jakiej płci będzie dziecko Joanny i Jana

Zobacz także: Jan Królikowski niedługo zadebiutuje w nowej roli. Co wiemy o bracie Antka?

Joanna Jarmołowicz na zdjęciu z baby shower zdradziła płeć dziecka

Baby shower jest coraz popularniejszym zwyczajem wśród przyszłych mam. Gwiazdy wykorzystują tę okazję zazwyczaj do tego, żeby zdradzić płeć swojego maleństwa.

Jedną z takich gwiazd jest Joanna Jarmołowicz. Choć jej baby shower miał miejsce w sierpniu, aktorka dopiero teraz opublikowała fotografię, na której zdradziła płeć dziecka. 

Na body, które trzyma aktorka, widzimy napis "Boy" i rakietę, co wyraźnie wskazuje na to, że Asia urodzi synka! Na innym zdjęciu z tego wydarzenia widzimy też body, na którym jest chłopiec z owocami. Fani są zachwyceni tymi zdjęciami i gratulują przyszłej mamie.

My również dołączamy się do gratulacji i oczekujemy wraz z fanami gwiazdy na maleństwo.

Zobacz także: Antek Królikowski opublikował w sieci bardzo intymne zdjęcia!

Często zastanawiasz się na tym jaką będziesz mamą dla swojego dziecka? Jeśli chcesz się dowiedzieć, koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, a uzyskasz ciekawe informacje  dotyczące twojego macierzyństwa.

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów