Ukochana Królikowskiego urodziła. Zdradziła imię dziecka

Marianna Bereza 24.09.2019
Asia Jarmołowicz
Fotografia: Instagram.com/asiajarmolowicz/

Zdjęcie maleństwa pokazała na Instagramie babcia maleństwa Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy została mamą! Aktorka "M jak miłość" i "Planety singli" radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Zdradziła też imię maleństwa!

Jarmołowicz i jej partner, Jan Królikowski, brat Antka, mają powody do świętowania. Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Joanna Jarmołowicz urodziła syna

O ciąży aktorka poinformowała w maju. Niedawno, podczas baby shower, Joanna ujawniła płeć dziecka. Swoim szczęściem podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Aktorka podziękowała za wsparcie. Zdradziła też imię dziecka. Jarmołowicz i Królikowski nadali synowi imię Józef.

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z @jan_ignacy zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników Szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI - napisała.

Szczęśliwa mama nie pokazała zdjęcia dziecka, ale zrobiła to jego babcia. Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim profilu opublikowała fotografię całej trójki.

Rodzicom i dziadkom serdecznie gratulujemy!

Zobacz także: Antek Królikowski opublikował w sieci bardzo intymne zdjęcia!

Często zastanawiasz się na tym jaką będziesz mamą dla swojego dziecka? Jeśli chcesz się dowiedzieć, koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, a uzyskasz ciekawe informacje  dotyczące twojego macierzyństwa.

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów