Joanna Jabłczyńska na wakacjach w bikini! Fani pod wrażeniem: "Mogłabyś zawstydzić Annę Lewandowską"

Joanna Jabłczyńska w kwiecistej sukience na wakacjach nad basenem
Fotografia: Instagram/Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie z wakacji i zachwyciła fanów swoim wyglądem w bikini. Niektórzy twierdzą nawet, że wygląda lepiej niż Lewandowska!

Czas na wakacyjne zdjęcia gwiazd uważamy za rozpoczęty. Ostatnio Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini. Gwiazda "Na Wspólnej" wypoczywa pod palmami. Jej fani zwrócili jednak uwagę przede wszystkim na brzuch aktorki. I wcale im się nie dziwimy! Jabłczyńska może pochwalić się niesamowitą sylwetką. Widać, że podobnie jak inne gwiazdy, postanowiła solidnie przygotować się do sezonu bikini. Sami zobaczcie, jak się prezentuje!

Zobacz także: Lewandowska odsłania ciało na wakacjach. "Pupa wygrała zdjęcie!"

Joanna Jabłczyńska pozuje w bikini

Joanna Jabłczyńska nie ukrywa, że stara się dbać o kondycję fizyczną. Regularnie biega i ćwiczy. Dzięki temu właśnie może cieszyć się piękną sylwetką i tym samym zachwycać na wakacjach.

Na jednym z ostatnich zdjęć pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem. Jej fani są zachwyceni sylwetką gwiazdy, a niektórzy twierdzą, że takiego ciała nie powstydziłaby się nawet... Anna Lewandowska!

W kategorii "brzuch" mogłabyś zawstydzić Annę Lewandowską.

Jesteś boska.

Uśmiech wymiata - możemy przeczytać w komentarzach.

A jak wam podoba się Joanna Jabłczyńska w wakacyjnym wydaniu?

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 19 lat! To stało się powodem do wspomnień jej fanów

Niektóre polskie gwiazdy są obecne w show-biznesie od lat! Zobaczcie, jak się zmieniły.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów