Joanna Jabłczyńska na to pytanie dziennikarza nie chciała odpowiedzieć. Miały ważny powód

Anna Respondek 22.11.2017
"Gwiazdy Cejrowskiego"
Fotografia: Facebook/Plejada.pl

Aktorkę spytano o to, czy czuje się kobietą spełnioną. 

Joanna Jabłczyńska zaistniała w polskim show-biznesie 25 lat temu. Od tamtego czasu rozwija swoją karierę aktorską, choć nie jest to jedyna droga, którą obrała. Jej drugą pasją jest prawo, które ukończyła w 2009 roku na Uniwersytecie Warszawskim. 

Jabłczyńska to jedna z niewielu polskich aktorek, która z taką stanowczością broni swojego życia prywatnego. Za podawanie nieprawdziwych informacji na swój temat, nie boi się wkroczyć na drogę sądową. W ostatnim wywiadzie, udzielonym portalowi Plejada.pl w programie "Gwiazdy Cejrowskiego", opowiedziała dlaczego tak bardzo zależy jej na zachowaniu niektórych informacji dla siebie. 

Swoje życie prywatne zachowuję dla siebie, nie dzielę się nim w mediach i nie zamierzam tego zmienić. Jestem w tym konsekwentna. Mam dosyć intensywne życie, stresujące i muszę mieć gdzieś tę odskocznię. Ja zaczynałam jako 8-latka, media wyglądały wtedy zupełnie inaczej - powiedziała. 

Marcin Cejrowski starał się zrozumieć pobudki aktorki. W pewnym momencie stwierdził nawet, że może byłoby jej łatwiej i przestałaby się tak stresować, gdyby zrezygnowała z pozwów i dała temu spokój.

Do końca życia musiałabym się zgadzać na to, że będę miała paparazzi pod domem, paparazzi pod biurem. Miałam takie sytuacje, że nawet jak wychodziłam ze szpitala, to też mi robili zdjęcia. Nie ma świętości. Paparazzi, nie wiem czy wiesz, nazywają nas "ryjami". To jest uprzedmiotowienie nas i chodzi tylko o to, żeby był skandal - wyjaśniła. 

Dziennikarz nie dawał za wygraną i wykorzystał dawną wypowiedź aktorki, aby nieco nawiązać do jej życia prywatnego. Zapytał ją o słowa, które kiedyś powiedziała w jednym z wywiadów dla Plejady, że "będzie się czuła spełnioną kobietą, kiedy urodzi dziecko i kiedy będzie miała męża". Jabłczyńska starała się wybrnąć z tej sytuacji i odpowiedziała wymijająco.

To zależy na jakiej płaszczyźnie. Ja w ogóle staram się robić w życiu to, co kocham - powiedziała. 

Cejrowski stwierdził jednak, że jego pytanie było "proste" i nadal dopytywał aktorkę, czy "czuje się spełnioną kobietą". Jabłczyńska bez ogródek powiedziała mu, że wkracza w jej życie prywatne i ostatecznie zaskoczyła dziennikarza zupełną szczerością. 

Wiesz, że w tym momencie próbujesz znowu wkroczyć w moje życie prywatne. Ale nie, nie czuje się spełnioną kobietą. Cały czas mam ogromny apetyt na życie. Mam wiele marzeń, tak samo w życiu prywatnym, ale tu znowu zostawię je dla siebie - zakończyła.

Myślicie, że ma rację? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów