Joanna Jabłczyńska nie chce występować w "Na Wspólnej" w scenach rozbieranych. Aktorka tłumaczy dlaczego

Anna Respondek 26.02.2018
Joanna Jabłczyńska
Fotografia: Instagram/joannajablczynska

Joanna Jabłczyńska zdecydowanie odmówiła występu w tego typu scenach. Aktorka tłumaczy dlaczego to nie jest możliwe. 

Joanna Jabłczyńska swoją karierę rozpoczęła od występów w dziecięcym zespole Fasolki. Obecnie najbardziej znana jest z roli Marty Konarskiej, w którą wciela się w serialu "Na Wspólnej". 

Zobacz także: Jabłczyńska na to pytanie dziennikarza nie chciała odpowiedzieć. Miała dobry powód

Gwiazda nie skupia się jednak jedynie na występach i graniu. Jej drugą pasją jest prawo, które ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2016 roku jest współwłaścicielem kancelarii "Mecenat Warszawski, gdzie funkcjonuje również jako radca prawny. Jak się okazuje, aktorka ze względu na swoje zobowiązania zawodowe musiała zrezygnować z występowania w scenach rozbieranych. Dowiedzieli się o tym dziennikarze portalu "Fakt.pl".

Dyskutowałam ze scenarzystami o tym, że moje pokazywanie się w serialu musi się zmienić, odkąd zostałam radcą prawnym. Ze względu na powagę zawodu - wyjaśniła. 

Jak wynika z wypowiedzi aktorki, scenarzyści musieli zrezygnować z pewnych wątków związanych z jej postacią, w szczególności tych erotycznych. 

Były takie wątki, z których na moją prośbę scenarzyści musieli zrezygnować. Odmawiam głównie wątków erotycznych, których nie cierpię, bo bardzo mnie zawstydzają - przyznała. 

Jabłczyńska nie jest miłośniczką rozbieranych i erotycznych scen. Choć reżyserzy starają się przekonać ją do pokazania ciała, ona pozostaje nieugięta. 

Nieraz na planie jest sytuacja, że reżyser chce mnie bardziej rozebrać przy jakiejś miłosnej scenie. Ja mówię wtedy: „Stop, ja nie mogę tego zagrać. Pilnujmy się”. Nie chcę wątków erotycznych w serialu - zapewniła. 

Jabłczyńska znana jest z tego, że nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i przekraczać pewnych granic. 

Zobacz także: Fanka oskarża Joannę Jabłczyńską o pokazywanie "sztucznych policzków". Gwiazda odpowiada

jabłcz1
Fotografia: Instagram/joannajablczynska
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów