Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 19 lat! To stało się powodem do wspomnień jej fanów

Katarzyna Leszczyńska 22.03.2018
Joanna Jabłczyńska
Fotografia: Instagram/Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska opublikowała zdjęcie sprzed 19 lat. To stało się powodem do wspomnień jej fanów, którzy przypomnieli sobie gwiazdy z dzieciństwa.

Joanna Jabłczyńska swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła jeszcze jako dziecko, w latach dziewięćdziesiątych. Fani kochają ją od tamtej pory. Aktorka chętnie wspomina razem z nimi początki swojej kariery, publikując na Instagramie archiwalne fotografie. Jej ostatnie zdjęcie wywołało nostalgię wśród wielu internautów.

Zobacz także: Jabłczyńska pokazała śmiałe zdjęcie na Instagramie. Przy okazji zażartowała z fanów. To się nazywa dystans do siebie

Joanna Jabłczyńska debiutowała na srebrnym ekranie w serialu "Trzy szalone zera". W swoim rodzinnym domu ostatnio znalazła zdjęcie właśnie z tej produkcji. Na punkcie tego serialu i jego bohaterów, mianowicie trójki przyjaciół: Oli, Olafa i Oskara, szalało wielu młodych fanów. Teraz zarówno aktorzy, jak i widzowie dorośli, a "Trzy szalone zera" stały się powodem do miłych wspomnień.

Joanna Jabłczyńska, Trzy szalone zera
Fotografia: Instagram/Joanna Jabłczyńska

Internauci wspominają "Trzy szalone zera"

Pod zdjęciem Joanny Jabłczyńskiej sprzed lat pojawiło się wiele komentarzy od fanów serialu "Trzy szalone zera".  Internauci napisali, że doskonale pamiętają produkcję i bardzo miło ją wspominają. Wszyscy zauważyli jedno, że główni bohaterowie od tego czasu bardzo się zmienili!

Moje dzieciństwo!

Kiedyś to były super seriale dla dzieci i młodzieży.

Mój ukochany serial!

Kochałam ten serial! Mega wciągał.

A wy byliście fanami tego serialu? Fajnie wrócić wspomnieniami do czasów dzieciństwa.

Zobacz także: Jabłczyńska pokazała niewinne zdjęcie, jednak została skrytykowana przez fankę. Aktorka ucięła dyskusję jednym zdaniem

Trzy szalone zera
Fotografia: Instagram/Joanna Jabłczyńska

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów