Joanna Horodyńska pokazała się bez makijażu. Jak gwiazda wygląda w naturalnej odsłonie?

Anna Respondek 20.03.2018
Joanna Horodyńska
Fotografia: EAST NEWS

Joanna Horodyńska przyznaje, że nigdy nie wychodzi z domu bez nałożenia podkładu. Jak prezentuje się w naturalnej odsłonie? 

Joanna Horodyńska to znana polska stylistka, która zajmuje się ocenianiem wyglądu polskich i zagranicznych gwiazd. Była modelka znana jest ze swojego ekstrawaganckiego stylu i z tego, że nie boi się eksperymentować z modą. 

Zobacz także: Joanna Horodyńska zaprojektowała markę ubrań. Zobacz jej pomysły

Stylistka rzadko kiedy pokazuje się bez makijażu. Jak sama przyznaje, z domu nie wychodzi bez podkładu na twarzy, który traktuje jak krem i barierę ochronną przed zanieczyszczeniami powietrza.

Nawet kiedy wychodzę gdzieś na co dzień, staram się, żeby na mojej twarzy był podkład, bo to też jest jak krem. My trochę inaczej rozpatrujemy dzisiaj podkłady, nie żeby coś zamalować, ale też, żeby nawilżyć sobie skórę i żeby te wszystkie rzeczy z zewnątrz i powietrza do niej nie dochodziły - powiedziała agencji Newseria. 

Stylistka przyznała również, że zawsze maluje się latem, choć wtedy stara się nakładać więcej rozświetlacza, a podkład łączy z kremem. Choć nie pokazuje się bez makijażu, jakiś czas temu gwiazda zrobiła wyjątek dla Magdaleny Pieczonki, która pokazała na jej twarzy, jak zrobić idealny makijaż na lato. 

Jak Joanna Horodyńska wygląda w naturalnej odsłonie? 

Zobacz także: Polskie gwiazdy wzięły udział w zaskakującej kampanii. Pokazały się bez makijażu i w samej bieliźnie

horody23
Fotografia: Youtube/Magdalena Pieczonka
horody2
Fotografia: Youtube/Magdalena Pieczonka
horody
Fotografia: Youtube/Magdalena Pieczonka

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów