Joanna Górska z Polsatu wygrała z rakiem piersi. "Powoli zaczynam drugie życie"

Martyna Wojciechowska 05.03.2018
Joanna Górska wygrała z chorobą
Fotografia: Facebook

Tą radosną informacją podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Facebooku.

W październiku 2016 roku Joanna Górska opublikowała na Facebooku poruszający post, w którym poinformowała, że zachorowała na nowotwór piersi. Dziennikarka telewizji Polsat poprosiła wtedy wierzących o modlitwę za nią, a niewierzących o trzymanie kciuków. Twierdziła, że wcześniej nie dopuszczała do siebie myśli o chorobie. Gdy usłyszała ostateczny werdykt lekarza, była w szoku. Na szczęście to już koniec batalii. Dziennikarka poinformowała, że udało się jej wygrać z chorobą.

Zobacz także: Pierwsze symptomy nowotworu piersi, które jesteś w stanie zauważyć gołym okiem

Joanna Górska wygrała z rakiem piersi

Dzieląc się na bieżąco informacjami o stanie swojego zdrowia, Joanna chciała zachęcić inne kobiety do profilaktycznych badań piersi. Od czasu, gdy zachorowała, sporadycznie można było zobaczyć ją w telewizji. Górska zajęła się leczeniem i odpoczywała. Po tym, gdy przeszła chemioterapię, straciła włosy. Wiele kobiet wstydziłoby się pokazać bez peruki, jednak dla niej nie stanowiło to problemu.

Zobacz także: Regularne spożywanie tych produktów może ustrzec przed zachorowaniem na raka

$RCAWLRT
Fotografia: Facebook

W swoim najnowszym poście Joanna Górska poinformowała, że wraca do zdrowia i zaczyna drugie życie. Nie zabrakło też miejsca na podziękowania dla bliskich, którzy wspierali ją na duchu w trudnych chwilach.

„Pani Joanno, jest całkowita odpowiedź na chemioterapię, wszystkie wycięte tkanki czyste, bez komórek nowotworowych" - na takie słowa lekarza czekaliśmy z Robertem Szulcem od miesięcy - czytamy na Facebooku dziennikarki.

Internauci pogratulowali jej zwycięstwa nad chorobą:

 Wierzyłam, że będzie dobrze! Wzruszyłam się i ciesze się razem z Wami!

Bardzo się cieszę Pani Joanno, trzymałam kciuki, wierzyłam, że się Pani uda

Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów